26 квітня 2015 р. відбувся промоційний велотур по місту Стрий (Воєвода М)

В неділю, 26 квітня 2015 р. відбувся промоційний велотур по місту Стрий в рамках міжнародного паломницького велопробігу “Духовні святині-Богу і Світу”.

Відвідали стрийські християнські храми різних конфесій, отримали благословення і добру науку від отців. Їхалося добре і весело, а на душі було тепло і затишно. Моршинську чоловічу компанію прикрасила єдина жінка-Оксана Кишенюк, яка без проблем, попри переживання, проїхала нарівні з чоловіками 40км.

Потішили нас юні роверисти-Тарас Воєвода, Костик Малецький та Василь Штинда, які також вчора з Моршина проїхали до Стрия і назад в Моршин та відвідали стрийські храми( за що й отримали подарунки від Олександра Сікори). Порадував нас і скрипаль Ростислав Фединець, який не тільки вміло використовує смичок, але ще й добре їздить ровером, ще й в компанії маленької донечки Софійки. Богдан Сидорак був традиційно у мештах вітчизняного виробника.

Керівник проекту-Богдан Сидорак передав ексклюзивні футболки учасника велопробігу голові Стрийської райдержадміністрації та Стрийському міському голові, відповідно, отримав від влади подарунки, які будуть передані польським партнерам- владі міста Новий Сонч (побратим Стрия) та Ланцуцькому повіту (польський партнер Стрийщини).

Загалом проїхали вчора понад 40 км (принаймі учасники з Моршина). Наступною буде велоподорож 8-10 травня до Ходорова-Жидачева-Ясіні-Коломиї-Нижнього Вербіжу з відвіданням дерев”яних церков, включених до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Більше світлин з велопробігу в м. Стрий тут:http://voyevoda.io.ua/album725815

Матеріал підготував Воєвода Коля

 

Опубліковано у мандрівки. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до 26 квітня 2015 р. відбувся промоційний велотур по місту Стрий (Воєвода М)

  1. Маковський Петро коментує:

    26 квітня 2015 року. Перший день міжнародного паломницького велопробігу “Духовні Святині-Богу та Світу”. Промоція по місту Стрию. Я долучився на кінцевому етапі- костел, прес-конференція у Народному домі.

    Отримав заряд від небайдужих людей, які пропагуючи здоровий спосіб життя, змогли об’єднатися, щоб славити духовні святині – храми українські та польські, будувати стосунки у нашій громаді та містки дружби між Україною та Польщею.

Залишити відповідь