Аматорські перегони з крос – кантрі

В рамках святкування Дня незалежності України в селі Розгірче пройшли перегони з крос-кантрі. Організаторами заходу виступили сектор молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації, ГО «Вело – Стрий», Культурно-просвітницький центр ім.К.Макушинського, відділ душпастирства спорту Стрийської УГКЦ та Інтернет портал «Gur.ua».

В перегонах прийняли участь 30 велосипедистів зі Стрия, Розгірче, Жулина, Дуліб, Кавська, Нижньої Стинави. Учасники перегонів ділилися на три групи: юніори (14-16років), жінки та чоловіки.

До Розгірчого велосипедисти рушили від відпочинкового комплексу «Козацький двір». Дорогою вони знайомилися з історією сіл Братківці, Жулин, Семигинів, відвідували храми, історичні місця. Учасників заходу супроводжував о.Олег Кобель.

Голова Розгірчанської сільської ради Микола Маланій організував свою вело-групу, яка зустрічала велосипедистів на в’їзді в село, надав спонсорську допомогу продуктами, дровами.

Змагання та нагородження переможців відбулися 22 серпня. Після нагородження до учасників змагань звернулися велосипедисти, що весною та влітку мандрували у рамках міжнародного паломницького велопробігу «Духовні святині Богу та Світу». Вони розповіли про свою подорож та поділилися досвідом.

У неділю, 23 серпня, після екскурсії у село Розгірче та відвідання храму, учасники змагань з гарним настроєм рушили до Стрия.

У найближчих планах організаторів – проведення таких перегонів у місто Моршин.

Джерело

 

Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь