Автобусні зупинки в м. Стрий

Закінчили перевірку всіх зупинок маршрутних автобусів м. Стрий. Дана акція проводиться у зв’язку з розробкою туристичних маршрутів і нанесення їх на карту.

Згідно із списком всього 102 зупинки. Обладнані знаком 5.41.1. (пункт зупинки автобуса) – 11. Це становить 11% від необхідних, знаків 5.41.2.(кінець пункту зупинки автобуса) – відсутні повністю,  Розмітка нанесена тільки в одному випадку. Є тимчасове укриття – 51, це складає 50%.

Одна зупинка розташована безпосередньо на пішохідному переході (вул.. Галицька), друга на виїзді з подвір’я (вул.. Шевченка). Чотири зупинки відсутні в переліку, який нам надали.

Окремі зупинки знайти не можливо. Тільки через опитування мешканців або відслідкування руху автобуса можна це зробити. При цьому водії зупиняються там, де їм зручно, а не знаходиться спеціальне місце.

Відсутність знаку 5.41.1. дозволяє водіям автомобілів паркуватися на «автобусних зупинках». Поліція не може долучити їх до відповідальності. Відсутність знаку також створює проблеми водіям маршрутних автобусів. При початку руху з зупинки всі автомобілі повинні дати можливість йому від’їхати.

Нами направлені листи в Стрийську міську раду і відділ поліції для реагування.

Проект «Стрий-безпечне місто»  26/11/2016

Фотогалерея

всі фото

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь