Чистий пляж для наших дітей

Проект «Чистий пляж для наших дітей». (робоча назва).

Сьогодні 9.03.2015 р. до нас звернувся виконавчий директор відпочинкового комплексу «Козацький двір» п. Вячеслав. Ми з ним вже давно співпрацюємо. Проводили толоки, змагання, організовували наметове містечко для учасників велопробігу ім.. К. Новака., в січні дали можливість безкоштовно погрітися в сауні учасникам вело пробігу “Польща – Японія”

Прийшла весна. Без сльози не можна дивитись на територію, яка називається міський пляж. Як завжди багато сміття, розбитих склянок, поламані всі дитячі  грибочки, пісочниці, гойдалки.

П. Вячеслав просить допомоги в наведенні порядку на території, яка знаходиться від річки до відпочинкового комплексу.

Всі роботи розраховані на три суботи.

21.03.2015 р. – прибирання території, вивіз сміття, планування роботи на наступний раз.

28.03.2015 р. – зробити дитячий майданчик. Його треба огородити, щоб машини не заїжджали на майданчик. Для цього можна закопати по периметру автомобільні шини. З них же можна зробити квітники, всілякі  цікаві фігурки тварин.

04.04.2015 р. – презентувати громаді Стрия зону відпочинку.

На виконання всіх робіт буде забезпечення робочими рукавичками, інструментом, фарбою. Для закопування шин буде задіяне міні-трактор. Він підготує траншею. Наша робота – шини закопати.

Діти можуть провести конкурси, як розмалювати огорожу. Зробити годівниці, шпаківні.

В подальшому є плани зробити майданчик для велосипедистів (триал), наметове містечко для подорожуючих на велосипедах, мотоциклах, автостопом.

В кінці кожного дня п. Вячеслав обіцяє смачні страви біля вогнища, цікаве спілкування, чай та каву. Активні учасники будуть відмічені, їх імена узнають всі стрияни.

Приймаються поради по подальшому розвитку цієї території. До нас ніхто не прийде і не зробить. Діти будуть в захваті, батьки будуть в спокої.

 


Для довідки. Територія, за яку ми розмовляємо, відноситься до території міста і вона є власністю громади. Її повинно обслуговувати і наводити лад комунальне підприємство міста.

«заява з приводу обстеження Вами зеленої зони річки Стрий, розглянута та повідомляємо про те, що:

–        Територія (зелена зона) за дамбою до русла річки Стрий від районної лікарні до автомобільного моста на м. Моршин належить територіальній громаді м. Стрий;

–        Контролює чистоту на території в даному районі санепідемслужба:

–        Періодично вказану територію прибирають не байдужі волонтери та громадські об’єднання;

–        За територією міського пляжу (зони відпочинку), її санітарний стан, відповідає Стрийський міський комбінат комунальних підприємств» (вих..№ 3.221 від 04.04.2014 р.)

На наш запит державна санітарна служба відповіла: «відповідно до інформації Стрийського міськрайонного відділу лабораторних досліджень за період 2013 року було досліджено: 65 проб ґрунту на паразитологичні показники (у двух пробах виявлено яйця аскаридпляж річки Стрий та грунт із сміттєзвалище» (вих..№ 195 від 12.03.2014 р.)

 


 

По організації робот, запитання телефонуйте

п. Вячеслав 098 448 48 22 

Опубліковано у Екологія. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь