День зустрічі птахів

зустрічали птахів

19 березня 2015 року були запрошені на акцію «День зустрічі птахів». Захід організувала Станція юних натуралістів м. Стрий. Були присутні представники влади, депутати, школярі.

Діти розповіли про птахів, про їх звички, харчування.

Публікації В Стрию віднзначили День зустрічі птахів (ФОТО, ВІДЕО)


 День зустрічі птахів.

У четвер, 19 березня 2015 р.на території Стрийської станції юних натуралістів (СЮН) відбулося цікаве дійство – День зустрічі птахів. Це свято проводиться з метою організації допомоги птахам в обладнанні місць гніздування, шляхом виготовлення та розвішування шпаківень. Основним завданням цього дійства є ознайомлення з різноманітними видами зимуючих птахів нашого краю, їх місце гніздування та інше.

Організатором цієї акції виступили працівники Стрийської станції юних натуралістів. Ну а меценатом цього заходу вже вкотре виступив депутат Стрийської міської ради Ігор Брик. На святі зустрічі птахів були присутні: заступник міського голови Стрия Таїсія Гайдукевич, депутат Стрийської міської ради, директор медичного центру «АСТРУМ» Ігор Брик, заступник головного редактора газети «Фортуна» Михайло Олійник, директор Стрийської станції юних натуралістів Оксана Кирилів, помічник начальника Стрийського МВ УМВС України зі взаємодії з громадськістю, майор міліції Ольга Марцинюк, методист Стрийської СЮН Ліліана Опришко, журналіст ТРК “ЛАН” Марічка Ходовицька, член Громадської ради при Стрийському МВ УМВС України у Львівській області Олександр Сікора, громадський активіст Денис Хвостіков а також вчителі та учні загальноосвітніх шкіл нашого міста.

Розпочала це свято Оксана Кирилів, яка представила почесних гостей. Далі слово тримала Ліліана Опришко яка розповіла усім присутнім про історію святкування зустрічі птахів, про те хто з них де зимує і коли прилітає та ще багато іншого. Змістовним був виступ Таїсії Гайдукевич, яка на протязі багатьох років є палким прихильником та шанувальником птахів та їх чудового та мелодійного співу.

Цікавою та захоплюючою була розповідь справжнього орнітолога з 15-ти річним стажем Ігора Брика, який приємно вразив усіх присутніх своїми пізнаннями про птахів, зокрема – шпаків. Ігор Богданович відзначив, що у його саду росте багато дерев і ним власноручно прикріплено декілька шпаківень. Ось вже на протязі багатьох років він спостерігає за повадками шпаків,знає чим вони харчуються та як виховують і чим годують своїх пташенят. На закінчення своєї розповіді пан Ігор зазначив, що по закінченні цього дійства, для тих хто хоче більше дізнатися про шпаків люб’язно погодиться відповісти на будь які запитання.

Ну а далі технічні працівники Стрийської СЮН разом з усіма присутніми розпочали розвішувати шпаківні по деревах, які ростуть на їхній території. Завершилося це свято зустрічі птахів спільним фотографуванням.                       Мирон Олійник. Фото автора.


Опубліковано у Екологія. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь