Дорожні ребуси Стрия (Коновальця-Шевченко)

В рамках проекту «Стрий – безпечне місто» ми вивчаємо розташування дорожніх знаків, відповідність розмітки і подаємо свої пропозицію в поліцію та комісію по безпеці дорожнього руху Стрийської міської ради.

Щоб виконати вимоги деяких знаків треба вирішувати ребуси. І саме сумно те, що кожен може вирішити по своєму. Але відповідь можлива тільки одна. Відкриваємо нову тему «Дорожні ребуси Стрия». Будемо разом їх вирішувати, подавати прохання в поліцію  до притягнення винних осіб до відповідальності, вимагати від Стрийської міської влади негайно приймати міри на приведення знаків, розмітки згідно з ПДР.

Пропонується перший лот. Цей знак встановлений в нашому місті Стрий. Хто дасть повну відповідь – в яких напрямках можна пересуватися автомобілю. Хто перший дасть правильну відповідь – з мене кава.

Після обговорення буде дана повна картинка даної ділянки.


Ніхто не дав правильної відповіді. Що ми маємо? Прямо їхати не можна. Дорога перекрита парканом.

Якщо ми виконуємо вимоги таблички 7.8 – перед нами Т-образне перехрестя.

Дивимося на розмітку. Рух автомобілів змінюється повністю. 

Що ми маємо. Ви чемний водій і виконуєте вимоги знаків – ви повинні рухатися як на малюнку 1 не зважаючи на розмітку. (Знак має перевагу перед розміткою).

Якщо ви стриянин – ви їздите відповідно як намальована розмітка, порушуючи вимоги всіх знаків.

Якщо випав сніг і розмітки не видно – водії будуть їздити по траєкторії ???

На цій ділянки іноді сходяться гості Стрия і мешканці Стрия. У кожного своя правда. І ми маємо ДТП.

Наша думка: знаки та розмітку треба привести у відповідність. Або Т-образне перехрестя, або складний рух як на малюнку 2. В цьому випадку треба міняти всі таблички 7.8.

Ми вважаємо що доречний 1 варіант. В цьому випадку ми припинімо ще одне порушення – стрияни люблять залишати машини посеред дороги на розмітці, яка розділяє рух транспорту.

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Дорожні ребуси Стрия (Коновальця-Шевченко)

  1. Олег коментує:

    Прямо, направо, наліво. а також розворот, якщо це не протиречить іншим дорожнім знакам чи дорожній розмітці на цьому перехресті. Або ж якщо на перехресті не працює регулювальник.

  2. Тарас коментує:

    А ще привести до вимог ПДД зупинку громадського транспорту, який рухається у напрямку Болехівська – Центр, оскільки він перешкоджає видимості знаків на вул.Є.Коновальця та суперечить ПДД. І не “забором”, а парканом, огородженням.

Залишити відповідь