Дорожні знаки в селі Йосиповичі

Мандруючи Стрийщиною ми завжди звертаємо увагу на стан знаків. (проект «Стрийщина безпечний регіон»).  Дуже часто знаки не відповідають вимогам ДСТУ, правил дорожнього руху.

Не треба чекати, коли приїде комісія (а може не приїде) і вкаже на недоліки.

Знаки – це ваша безпека та ваших дітей. Це ви, громада села, повинні вимагати встановлення нових знаків. У випадку ДТП або травмування дитини водія можуть виправдати. Він скаже, що знака не бачив. І він буде правий.

Дорожні знаки повинні розміщуватися таким чином, щоб їх було добре видно учасникам дорожнього руху як у світлу, так і в темну пору доби. При цьому дорожні знаки не повинні бути закриті повністю або частково від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами. Дорожні знаки повинні бути видимими на відстані не менш як 100 м за напрямком руху та розміщеними не вище 6 м над рівнем проїзної частини.

Нашим партнерам допомогаемо навести лад з дорожними знаками (вивчення розташування на відповідність правилам, подача запитів,  приписів виконавцям, контроль за виконанням). Звертайтеся 

Це знаки в селі Йосиповичі.

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, Вивчаємо рідний край, ПДР | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь