Екологічна карта України

Всесвітній фонд природи запрошує активістів та організації розказати всій Україні про екологічні проблеми свого регіону та об’єднатися для їх вирішення за допомогою спеціального ресурсу www.ecomap.org. Екологічна карта отримала друге життя завдяки зусиллям команди молодих програмістів IT Академії компанії SoftServe.
Цей проект замислювався Всесвітнім фондом природи в Україні як платформа, здатна об’єднати зусилля різних неурядових організацій, компаній та незалежних активістів для обміну досвідом та покращення стану навколишнього середовища нашої країни.

Користувач може відмітити екологічну проблему на карті www.ecomap.org, долучитися до вирішення інших питань, або просто проголосувати за проблему, якщо вважає її важливою та першочерговою для вирішення.

Дуже часто про локальні екологічні проблеми знають тільки місцеві організації та декілька сотень жителів. А як було б добре підключити до їх вирішення однодумців з інших частин країни! Саме за допомогою екологічної карти будь-яка людина чи організація може вказати на екологічну проблему свого регіону та вирішити її разом з усією Україною.

«Кожного дня ми бачимо сміття в парках, інколи стикаємося з незаконною вирубкою лісу, забудовою на природоохоронних територіях та іншими екологічними проблемами. У кожного з нас є можливість вплинути на ситуацію, але тільки тоді, коли ми об’єднаємо зусилля. Таким чином, чим більше людей та організацій підключиться, тим більше вірогідність успіху»

По матеріалам сайту  http://wwf.panda.org/