Зелений патруль

Місто Стрий завжди було чистим і привабливим. У нас дуже багато цікавих місць, пам’яток архітектури, природи. Стрияни гостинні люди і добрі господарі, і нам не хочеться  розчарувати друзів, які приїжджають до нас в гості, туристів, які хочуть ознайомитися з нашим краєм.

Чистота в місті починається з нас самих. До нас ніхто не приїжджає і не викидає побутове, будівельне сміття  під парканом або в районі зелених насаджень.

Другий аспект питання – у нас є служби, які контролюють дотримання чистоти в місті. І третє – у нас є служби, підприємства, мешканці, які повинні прибирати закріплені за ними території.

Задача «Зеленого патруля» – виявляти місця забруднення в місті і сповіщати відповідні служби для прийняття заходів.

Члени роверового клубу із задоволенням візьмуть участь в заходах, які будуть організовувати  для наведення чистоти і порядку в місті, ми самі будемо виступати ініціаторами таких заходів.

Запрошуємо прийняти участь в проекті «Зелений патруль». Якщо ви побачити місця, найбільш забруднені, повідомте нам. Це можна зробити по телефону 067 5518335, stryitur@gmail.com, вислати фото на пошту або ММС на телефон. Фотографії (із зазначенням місця зйомки)  ви можете також завантажити в фотоальбоми (Стрий – чисте місто) нашої групи в соціальних мережах.

Інформація буде оброблена і передана в відповідні служби. За виконанням цих рішень ви можете слідкувати на сторінках нашого сайту або через розсилку новин на пошту http://www.stryi-tur.info/rozsilka-novin.html

Голова “ВелоКлубу “Стрий-Ровер-Сіті” особисто зустрічався головним державним санітарним лікарем м. Стрия Головного управління Держсанепідслужби РОКУНЕЦЬ Тарас Володимировичем.

Ми обговорили ці питання і знайшли повне взаєморозуміння.


Завантажити фото на FacebookВ КонтактеОднокласники

Подивитись фото на мапі

Опитування про стан екології в м. Стрий