Форум Чернівці-2015 «Культура миру: єдність у різноманітності»

18 березня 2015 року у приміщенні Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича відбудеться регіональний Форум розвитку громадянського суспільства на тему «Культура миру: єдність у різноманітності». Головна мета Форуму – актуалізувати спроможності, які є необхідними для громадських та благодійних організацій задля розбудови та утвердження культури миру в Україні.

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства – це унікальний майданчик для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку громадських об’єднань. Формат роботи Форуму включатиме як традиційні майстер-класи та «круглі столи», так і виставки кращих проектів та презентації донорських ініціатив.

До обговорення у ході Форуму заплановані такі теми: «Як діяти громадській організації в умовах постійних змін?», «Вирішення конфліктів та медіація», «Спроможності аналізу та критичного підходу як протидія інформаційній пропаганді», «Спроможності для впровадження реформ на місцевому рівні», «Участь громади в розробці політик на місцевому рівні» та багато інших. Кращі громадські об’єднання поділяться своїм практичним досвідом у сфері роботи з громадою, діалогу з владою, активізації волонтерського руху, впровадження реформ та адвокасі-кампаній. Також у програмі Форуму – суспільно-важлива дискусія «Яка «українська ідея» об’єднає Україну?» за участю провідних інтелектуалів, митців, журналістів та громадських активістів західної та центральної України.

До участі в роботі регіонального Форуму розвитку громадянського суспільства запрошуються представники благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

———————————————

Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше Форум з організаційного розвитку відбувся у 2012 році, а вже минулоріч учасниками Форуму стали понад 850 представників ОГС України та 11 інших країн світу.

Адміністратором Форуму є ІСАР «Єднання», який щороку долучає до події велику кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програму розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Печа.Куча», «Українське кафе», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина», «Лабораторія практичних робіт». Традиційно у ході Форуму відбуваються виставка-ярмарок провайдерів навчальних прослуг.

Долучайтеся, творімо наступний Форум разом! 

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства проводиться ІСАР «Єднання» завдяки фінансуванню Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства» та завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства».

Джерело

Опубліковано у збори. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь