громадська організація ГО Еко-Турист презентувала свій новий проект

На святі гарбуза 14.10.2016 року наша громадська організація ГО Еко-Турист презентувала свій новий проект Hand Made – Робимо самі. Керівник проекту Ірина Сікора.  Були представлені вироби ручної роботи з атласних стрічок, камінців, атласу, габардину, шнура, бісеру. Показані техніку сутажу, канзаші, в’язання, вишивки, сублімації (термодрук), та інші.

Вироби визвали зацікавленість у відвідувачів ярмарку.  Люди брали візитки, щоб в подальшому замовити індивідуальні прикраси, побувати на майстер-класах і самостійно виготовити такі сувеніри. Дуже багато батьків хотіли би, щоб їхніх дітей навчили самостійно, творчо робити прикраси, в яких використаються елементи української символіки, малюнки, кольори.

Вже є домовленість з керівництвом Моршин-курорт  проводити такі майстер-класи з відпочиваючими в санаторіях. Нас також підтримала директор Культурно-просвітницького центру  ім.. К. Макушинського Польської громади міста Стрия п. Юлія Бойко. В планах навчати дітей, які відвідують цей центр і всіх бажаючих (дітей та дорослих) міста Стрия та району.


 

Опубліковано у HandMade, свято гарбуза | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь