Громадська рада при Стрийський РДА намагається врегулювати проблему з перевізниками

Вчора, 23 квітня 2015 р., відбулось засідання Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації, де було розглянуто проблему пасажирських перевезень на Стрийщині.

На засіданні, окрім членів ради, були присутні представники Стрийської РДА, міського відділу ДАЇ, спілки ветеранів Афганістану, перевізники, які раніше брали участь у тендері на перевезення у районі, та звичайні небайдужі стрияни-активісти. А ось представництво АТП, що наразі займається перевезенням пасажирів у Стрию та районі, запрошення на засідання проігнорувало.

Останнім часом Стрийська РДА отримала біля 200 звернень від мешканців Стрийського району зі скаргами на якість пасажирських перевезень.

Основні проблематичні питання:

– тарифи перевезень, що є завищені;
– облік пасажиропотоку, який не ведеться;
– невідповідність пасажировмісності транспортних засобів;
– проблема перевезення пільговиків;
– відсутність інформації про схеми, графік руху у транспортних засобах та на зупинках;
– облаштування зупинок транспорту;
– недотримання розкладу руху;
– відсутність паспортів маршруту.

Як розповів член Громадської ради Ігор Брик, проблема перевезення не є новою, але особливої актуальності вона набула тоді, коли у середині квітня цього року була підвищена вартість проїзду й водночас зменшилася кількість маршрутів. Перевізники не дотримуються й не дотримувалися пасажировмісності даних засобів, самочинно змінили паспорти маршрутів.

“Я так зрозумів, що проблема перевезення — це є корупційна глибоко законспірована схема”,- висловився з цього приводу Ігор Брик.

До уваги присутніх представили сюжет, що був знятий за допомогою Guru.ua , де наглядно показано стан пасажирських перевезень у Стрийському районі за розповідями місцевих жителів.   Під час засідання заслухали представників відділу транспорту Стрийської РДА та виконувального обов’язки начальника ДАЇ Стрия Романа Захарченко. Також голова спілки ветеранів Афганістану розповів про ситуацію з перевезенням по всій Львівській області.

Наприкінці засідання була ухвалена та зачитана резолюція з вимогами, що має зробити стрийська міська влада, перевізник-переможець конкурсу, ДАЇ та Громадська рада для того, щоб покращити якість пасажирських перевезень по місту та району.

“Або ми наведемо порядок у пасажироперевезенню на Стрийщині, або ми будемо оголошувати новий тендер. На ринок на конкурсній умові будуть заходити інакші суб’єкти господарювання”, – зазначив Ігор Брик.
Строк на врегулювання питання — до 12 травня. Саме тоді відбудеться повторне засідання громадської ради при Стрийський РДА з цього приводу.

Також під час наступної зустрічі планується розглянути питання про стан доріг Стрийщини та доцільності перебування на посту першого заступника голови Стрийської РДА Миколи Дмитришина.


 Деталі дивись у відео зустрічі

Джерело guru.ua

Опубліковано у збори | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь