Громадська рада при Стрийській РДА відзвітувала за свою каденцію

Засідання Громадської ради при Стрийській РДА відбулося вчора, 9 лютого, де її керівництво Ірина Поліщук та Ігор Брик підсумували роботу за 2015-2016 роки.

У засіданні взяв участь очільник району Василь Зубрицький, перший заступник голови Любомир Кащук та заступник голови РДА Оксана Мелень.Громадську раду при Стрийській РДА створили два роки тому, до якої увійшли 24 представники від громадських організацій району. Натепер вже назрів термін щодо створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із оновлення Громадської ради при РДА.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив на важливому значенні співпраці районної влади і громадськості в реалізації нинішніх реформ в країні. «Правильне розуміння завдань, поставлених владою, роз’яснення їх сутності, вміння донести мету реформ до людей – один з пріоритетів нашої спільної діяльності. Адже відсутність вичерпної та достовірної інформації у людей може призвести до конфліктів, виникнення соціальної напруги, – зазначив керівник району. Громадська рада є зв’язуючою ланкою між владою і населенням, своєрідним рупором громади. З її допомогою ми спільно повинні вирішувати суспільно важливі питання району».

У своєму звіті члени Громадської ради відзначили свою роль у вирішенні багатьох проблемних питань соціально-економічного життя району, зокрема щодо пасажирського перевезення, стану доріг, вирубки лісів, видобутку гравію, питання діяльності аеропорту «Львів-2», розтермінування комунальних платежів, оптимізації шкіл та багато ін. Також було вказано і на недоліки роботи Громадської ради у плані пасивності окремих її членів.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації підкреслив, що районна влада та Громадська рада повинні бути справжніми партнерами, повинні вміти почути один одного. Тільки через діалог двох сторін – громади і держави, що ґрунтується на взаємній повазі, можна досягти добрих результатів. Громадськість має бути активною та вимогливою, а влада – відповідальною. Він подякував Громадській раді за співпрацю та побажав активним її членами знову ввійти до нового складу ГР. Опісля Громадська рада визначитись із представниками до складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із оновлення Громадської ради при РДА.

Джерело

Наша організація є членом громадської ради Стрийської РДА

Опубліковано у збори. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь