І знову про вулицю Народну і роботу поліції

Стрийський відділ поліції ГУНП  у Львівській області,
82400, Львівська обл., м. Стрий, вул.. Драгоманова 2 stryi@lv.npu.gov.ua
Начальнику поліції  підполковнику поліції Малиш І.П.

18.08.2017 року депутат Картавих Генадій не зміг виїхати з подвір’я, де він мешкає. Водій свій автомобіль (Бус) № ВС 7579 ЕІ поставив під кутом до тротуару, на в’їзді до подвір’я, чим перекрив виїзд (заїзд) до подвір’я дому №4 та 6 по вул.. Народна. Я теж став свідком цієї ситуації і зробив фото та відео фіксацію. 

Картавих Г. викликав наряд поліції (11:18) з проханням розібратися з порушеннями, які відбуваються на вул.. Народній. Приїхав наряд поліції. Водій порушник за цей час вже уїхав.

Ми попросили поліцію розібратися з порушниками, які знаходилися в даний час на цій вулиці. Було дивно слухати від співробітника поліції, що може водій буса стояв під розгрузкою товару і це не було порушенням. Ми зауважили співробітникам поліції, що водій порушив три пункту ПДР: автомобіль стояв під кутом до проїзної частини, автомобіль стояв ближче 10 метрів від заїзду у двір, автомобіль став таким чином, що відстань між автомобілем та протилежною частиною була менше 3 метрів. Склалося враження, що співробітники самі не звернули увагу на знаки, які стоять на початку вулиці.

Ми також звернули увагу поліції на те, що розмітка не відповідає вимогам знаку і просили прийняти міри. На це отримали відповідь, що вони цим не займаються, в поліції є інші посадові особи, яки займаються цим питанням. Тоді ми попросили по закінченню чергування скласти рапорт і в ньому вказати, що на вул.. Народній розмітка не відповідає вимогам дорожнього знаку і таблички до нього.

Під час спілкування поліцейські не склали ні одного протоколу на порушників і нікому не зробили зауваження. Поряд з машиною поліції стала служба охорони, порушивши вимоги дорожніх знаків. Поліцейські мовчали,  ми разом з п. Картавих розказували їм про порушення і просили від’їхати, тому що тепер вони перекрили виїзд з подвір’я.

Просимо Вас:

– приймати міри до порушників паркування на вул.. Народна. Ці порушники перекривають заїзд у подвір’я і у випадку небезпеки пожежні або інші технічні служби не зможуть заїхати на вказані території.

– прийняти міри до посадових осіб, які не можуть у впродовж багатьох місяців привести дорожню розмітку у відповідність до знаку (зупинка вздовж тротуару а не під кутом). Ці роботи, згідно з листом виконавчого комітету вих. № 31 від 10.03.2017р. повинні були виконані до 16.04.2017 р.

– провести інструктаж з патрулями і просити їх при викликах (та патрулюванні) вивчати стан відповідності знаків, дорожньої розмітки та іншої дорожньої інфраструктури і при порушенні вказувати в своїх рапортах для прийняття відповідних мір.

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь