Долучитися до клубу

Для виконання різноманітних проектів до нас долучається багато людей. Ви можете долучитися як учасник клубу (отримавши посвідчення учасника) або у якості волонтера (отримавши посвідчення).

На заходи, які обмежені кількістю місця в першу чергу запрошуються учасники (волонтери) клубу. Вони користуються знижками, які нам надають партнери,  а також іншими привілеями.

Роверистів, які себе декларують як учасники вело клубу Стрий-Ровер-Сіті (клуб Вело-Стрий, Еко-Турист наші офіційні скорочені назви) просимо отримати «Картку учасника клубу».

Вона підтверджує ваше відношення до клубу, дозволяє отримувати знижки у наших партнерів, отримувати СМС розсилку, приймати участь у всіх цікавих заходах, брати на прокат ровери зі знижкою і в подальшому їх викупити в розстрочку.

Для підтримки роботи організації кожен учасник може зробити вступний благодійний внесок у розмірі від 50 грн. та за кожен місяць від 10 грн. (120 за рік). Це дає нам можливість закуповувати папір, канцелярське приладдя, робити СМС розсилки, тощо.Кошти можна переказати на рахунок організації або передати особисто (отримавши касовий ордер). http://velo.stryi-tur.info/pro-nas/finansi/ 

Після благодійної пожертви надішліть своє фото (або ми вас сфотографуємо) та отримайте картку учасника клубу. Кожен учасник реєструється в журналі та отримує особистий номер посвідчення.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ