Контроль за торгівлею алкоголем

4.02.2015 р. Виконуючи рішення Громадської Ради при УМВС м. Стрия по контролю за торгівлею алкоголем в нічний час ми були учасниками нічного патруля. В таких заходах будуть приймати участь члени Громадської Ради, громадські організації і формування, представники служби по захисту справ споживачів, співробітники міліції та інш.

Ціль цього заходу була більш профілактична. Дивились за розміщенням на видному місті розпорядження міської ради. Робились спроби контрольних закупок, запитували мешканців міста. На наші запити вони дружно відповіли: «Як, хіба ви не знаєте, що це заборонено». Цікава ситуація була в одному магазині. На прохання покупців продати пиво і отримавши відмову люди зателефонували знайомим і кажуть: «Ти уявляєш, пиво не продають, що робити?». І вони купили……морозиво! Крутой

Дуже неприглядна ситуація на вокзалі біля трьох кіосків напроти автостанції. Так, там люди пили горілку. Де взяли ми не знаємо. Але ситуація в іншому. 11 година ночі, покупці голосно розмовляють, під’їжджають автомобілі, хлопають дверима. Як це терплять мешканці дому, вікна яких виходять на цей бік.Удивляюсь

Так це не все. Людина випила горілки, потім пішла за цей кіоск, справила малу нужду, звільнила свій шлунок від зайвого і пішла далі пиячити. Де наш санітарний лікар?

Ще спостереження. Магазини, у яких це був основний товарообіг  – закрились, тому що не вигідно торгувати. Але! Є магазин, у якого це основний вид  діяльності. Він якби зачинений. Але в ньому горить світло і там знаходиться продавець. Що вона там робить в такий час?

Не забувайте, що заборона  продажу алкоголю розповсюджується до 10 ранку. Продавці знають за це. І знову але! Спостерігаємо за діями продавця. 9:32. Після перемовин з покупцем непомітно передається маленька плоска пляшечка з рідиною темного кольору. Покупець швиденько ховає в задній карман штанів. На пляшці наклеєна акцизна марка. На запитання наступного покупця продати пляшку горілки  він отримує відмову. То б то продавець свідомо порушує закон. А це великі штрафи і анулювання ліцензії.

 Слідкуйте за новинами. Більше інформації в розсилках http://eco-tourist.lviv.ua/rozsilka-novin.html

Опубліковано у Безпечне місто | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь