лист Н.Луковська по вул.Вокзальна

В Стрийську міську раду, Депутатській комісії

Вокзальна площа потребує відновлення на ній дорожньої розмітки та встановлення необхідних дорожніх знаків. Вокзальну площу перетинають пішоходи, в тому числі школярі, які йдуть із району Новий Світ а також у напрямку на промзону йдуть працівники і мешканці вказаного району. Іноді створюється складна ситуація, щоб перейти дорогу, пройти по тротуару, що слугує посадковою платформою, не порушивши правил.

Дорожня розмітка на вокзальій площі, окрім  нанесеного на дорожнє покриття переходу напроти центрального входу на вокзал відсутня повністю. Нещодавно нанесли деяку розмітку напроти пошти. І на цьому роботи по розмітці припинились. Більше не відновлюється нанесення пішохідного переходу напроти пішохідного мосту, яке пропало  після встановлення ніби мобільних кіосків. Зранку не один десяток дітей там переходить дорогу.

Внаслідок того, що будь-яке маркування на дорожньому покритті на Вокзальній площі відсутнє, а також  відсутні будь-які дорожні знаки, які  би дозволяли або паркування, або стоянки, зупинки і нанесений тільки один пішохідний перехід не забезпечують належної безпеки ні пішоходам ні автомобілям.

Іноді не можливо безпечно перетнути Вокзальну площу по нанесеному переході.

Приватний транспорт паркується навіть у місцях, які позначені на інформативних стовпцях, як місця зупинки автобусів.

Транспорт, який завантажує-розвантажує продукти у торгівельні точки, робить небезпечними посадку-висадку пасажирів.

Облаштовані ніби пересувні пункти швидкого харчування (які давно не пересувні, бо шини спущені) із протилежної сторони Автовокзалу стають облюбованими місцями, де паркуються машини на тривалий час. (Окрім того, дані харчопункти не облаштовані водою та зливом, вода після миття виливається просто на дорогу, або застоюється біля бордюру, і тоді, навіть у суху погоду проблематично вийти на тротуар).

Єдиний перехід, який йде від вул 600-річчя Стрия до головного входу майже постійно закритий з двох сторін маршрутними автобусами, які курсують до Львова і це створює значну небезпеку для пішоходів і транспорту.

Так як площа обслуговує і вокзал і автовокзал, що зручно для пересадки пасажирів, то і розмітки і стоянки повинні в першу чергу бути зручними і безпечними для пасажирів. Вузький тротуар зі сторони вокзалу і автостанції, який є одночасно і посадковою платформою, зазвичай дуже завантажений самими ж пасажирами.

На посадковій платформі відсутні місця, де могли би присісти пасажири в очікуванні автобусів. Проте, фундамент від біг-борду перешкоджає руху пасажирів і значно зменшив самі розміри тротуару і його розміщення, на мою думку, є необґрунтованим і не безпечним.

Стоянки приватних автомобілів не дозволяють робити посадку-висадку пасажирів автобусів, що курсують в сторону Львова. Особливо стоянка №5. До неї доступу взагалі немає. Автобуси на Київ, Варшаву не можуть стати біля посадкової платформи із-за автомобілів.

Зупинка маршрутних автобусів не  облаштована. Не містить інформації ні про маршрути ні про періодичність руху. І, якщо зупинка зі сторони магазину Барвінок знаходиться на тротуарі (але тротуар настільки вузький, що не зручний ні для очікуючих маршрутних автобусів, так і для пішоходів), то зупинка для маршрутних автобусів напроти (по напрямку руху на Дрогобицьку) не облаштована взагалі, ні знаками зупинки  немає розмітки для того, щоб пасажири могли безпечно очікувати на маршрутний автобус і є надзвичайно небезпечною.

Вокзальна площа давно потребує аналізу, як облаштувати автобусні зупинки, які би забезпечували безпечну посадку пасажирів. Були би місця (лавочки) для очікування автобусів, навести порядок із пересувними харчоблоками, які в нічний час полюбляють не стільки пасажири, скільки бажаючі випити та закусити, облаштування вбиралень, бо прилеглі вулиці стають місцем, де справляють природні потреби, облаштувати стоянки таксі та облаштувати стоянки для приватного транспорту .

На жаль, сама із-за роботи не можу бігати і оббивати пороги чиновників. Сподіваюсь на Вашу допомогу.

 

Наталя Луковська М.Стрий     Вул.Тарнавського……………  Тел ……………………………

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь