Моршин-Стрий-Новий Сонч-Закопане – до обговорення

Щодо веломандрівки до Закопаного, є ідея. Саме в Закопаному похований Корнелій Макушинський. Цього року виповнилось 133 роки з дня його народження. Тож можна було б в серпні організувати веломарафон пам’яті К.Макушинського зі Стрия (де він народився) до Закопаного(де він похований). По дорозі відвідати м.Новий Сонч-побратим Стрия.

 

В Закопаному відвідання могили  та пам’ятника К.Макушинського. Можлива зустріч в мерії. Поїздка роверами до озера Морське око. Сходження на вершини Гевонт, Герлаковський Штит.

На мою думку, варто переговорити з польським культурним товариством ім. К.Макушинського щодо ідеї такого велотуру. Велотур мав би тривати 7-8 днів.  Потрібно придумати назву велотуру, його концепцію. Орієнтовний маршрут:

І день:Моршин-Стрий-Кросценко (125км) (кордон)переїзд  автомобілем;

Кросценко-Леско (35км) переїзд роверами.Ночівля. При бажанні відвідання Сяноку.

ІІ день: Леско-Сянок (15км)-Горліце (85км) (можна проїхати автомобілем), щоб зекономити день, але прибажанні то проїхати роверами)

ІІІ день: Горліце-Новий Сонч (40км) переїзд роверами. Відвідання міста-побратима Стрия. Переїзд до Нового Сонча. По дорозі відвідання Чорштинського озера. Частково можна проїхати автомобілем.

ІV день:Новий Сонч-Новий Тарг (70км) (можна роверами, можна автомобілем)

V день: Новий Тарг—Закопане (25км) переїзд роверами. Знайомство з містом.  Відвідання могили  та пам’ятника К.Макушинського. Можлива зустріч в мерії. Ночівля.

VI день: поїздка роверами до озера  Морське око. При бажанні сходження в Татри на вершини Гевонт (1895м), Каспровий Верх (1987м) http://www.kasprowy.evroturizm.ru/ua.html Ночівля.

VIІ день: переїзд автомобілем до Стрия (500км). Один день залишається в запасі.

Опубліковано у мандрівки | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Моршин-Стрий-Новий Сонч-Закопане – до обговорення

  1. Олександр коментує:

    Розмовляли з директором Культурно просвітницького центру ім. К. Макушинського міста Стрия. п. Юлія Бойко підтримує та долучається до проекту.

  2. Микола Воєвода коментує:

    Варто вийти на громадську організацію з Закопаного чи іншого міста, які б могли нам зробити запрошення. Щодо назви, то якщо нічого не придумаємо, як варіант може бути “Веломарафон пам’яті Корнелія Макушинського”.

Залишити відповідь