На Стрийщині пройшли перегони з крос-кантрі

У минулу неділю, 5 липня 2015, у селі Підгірці Стрийського району прошли прегони з крос-кантрі «Кубок Підгорецького маєтку». Організаторами виступили- Сектор молоді та спорту Стрийської РДА, Підгорецька селищна рада, ГО “Вело-Стрий”, Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, ГО Центр розвитку краю, Інтернет портал «Guru.ua».

Такі перегони на Стрийщині пройшли вперше. Всього у заході прийняли участь 20 велосипедистів зі Стрия, Стрийського району, Львова, а також гості з Долини та Долинського району, що на Івано-Франківщині.

Учасники перегонів були поділені на три групи: юніори (14-16 років), жінки та чоловіки.

Серед юніорів найшвидше здолав трасу у 8 кілометрів Беницький Степан, на другому місті Якумів Віталій, а третім прийшов Коцина Максим. Учасники двох інших категорій подолали понад 12 кілометрів відстані, що пролягала через доволі складні ділянки траси. Серед жінок найшвидшою стала Беницька Катерина, а другою – Рижих Жанна. Серед чоловіків перемогу отримав Цебрик Назар, другим став Гриневич Антон, а на третьому місці опинився Турик Зеновій зі Львова.

Всі переможці отримали призи від спонсорів, якими виступили Культурно-Просвітницький центр ім. Корнеля Макушинського, кафе “ОПАЛ”, комплекс “Підгорецький маєток”, ресторан “Козацький двір”, кафе “Модне село”, рекламне агентство “Реклам СІТІ”.

Після перегонів всі бажаючи мали можливість поспілкуватись та підкріпитись смачним обідом, приготованим на вогнищі.

У найближчих планах організаторів – проведення таких перегонів у селі Розгірчому та повторення перегонів у Підгірцях, але вже на більшій дистанції.

Повний фоторепортаж ТУТ 
 Источник: guru.ua
Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь