На Стрийщині відбулись крос-кантрі перегони

 Вчора у місті Моршин, що на Стрийщині, відбулись крос-кантрі перегони на честь мандрівника, людини, яка самотужки перетнула Африку, Казімєжа Новака.

Чому захід проходив саме у місті Моршин, розповіла представниця Культурно – Просвітницького Центру ім. Корнеля Макушинського польської громади міста Стрия Юлія Бойко:


“Казімєж Новак — це дуже відома постать, яка народилися в місті Стрий, яка велосипедом перетнула весь африканський континент. Також він використовував човен, верблюдів, коней… Коли він подорожував Африкою, він дуже багато писав листів до своєї дружини про те, що відбувається з ним. Але також в його спогадах є дуже важливе місто — місто Стрий та місто Моршин. Місто Моршин, де він дуже часто приїжджав, будучи дитиною, велосипедом. Це місто, де він завжди себе дуже добре почував”.

Організаторами змагань виступив інтернет-портал Guru.ua , клуб “Вело-Стрий” , Моршинська міська рада, Моршинкурорт, Культурно – Просвітницький Центр ім. Корнеля Макушинського польської громади міста Стрия.

Метою стала популяризація здорового способу життя, особливо серед молоді.

До участі допускалися всі охочі велосипедисти, яким вже є 18 років, а роверисти віком від 14 до 18 — за згодою батьків.

Велоперегони по пересічній місцевості розпочалися з екскурсії по місту Моршин, його околицям, включаючи прогулянку до лісу та озера третього жовтня у суботу.

Власне у неділю велосипедисти взяли у Службі Божій та розпочали змагання.
Учасники були розділені на три вікові категорії: юніори, жінки та чоловіки.

Першим серед юніорів став Дмитро Крайник, другим – Степан Беницький. Третє місце посів Арсен Баб’як. Всі призери отримали сертифікати на три, дві та одну годину від стрийського антикафе “Горище” відповідно.

Також депутат Львівської обласної ради Богдан Сидорак вручив юним спортсменам грошові призи.

Першою серед жінок стала Катерина Беницька. Вона отримала сертифікат від антикафе “Горище” та від “Козацького Двору” на 100 гривень. Друге та третє місце розділили між собою Мар’яна Магас та Жанна Рижих. Вони також отримали приз від “Горище” та альбом про найстаріші церкви Польщі та України від Богдана Сидорака.

Найзапеклішою боротьба виявилася у чоловіків. Першим став Михайло Корпало, який отримав сертифікат до “Горище” та“Козацького Двору”. Друге призове місце посів Олег Шемпуля, а третє – Максим Маслій. Вони також отримали сертифікати до антикафе та подарунки від облради.

Наприкінці нагородження організатори подякували всім за участь, висловили сподівання, що змагання стануть традиційними та розвиватимуться Завершився захід виконанням гімну України.

 

Джерело

Фотогалерея

Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь