Національна поліція ініціює позапланове обстеження доріг

По закінченню зимового періоду на дорогах України утворилась значна ямковість, на деяких ділянках проїзна частина практично повністю зруйнована. Аби привести вулично-дорожню мережу в придатний для руху транспорту стан, за ініціативи Національної поліції України, наразі розпочато обстеження доріг.

В рамках заходів працівники поліції спільно з дорожніми та комунальними службами перевірять стан доріг на територіях обслуговування, визначать ділянки вулиць і доріг, на яких ями та інші руйнування загрожують безпеці дорожнього руху.

Власникам вулично-дорожньої мережі видадуть приписи на ліквідацію недоліків в стані утримання проїзної частини та обов’язкового встановлення попереджувальних дорожніх знаків «Нерівна дорога» та «Вибоїна» разом з заборонними дорожніми знаками «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год» для своєчасного інформування учасників дорожнього руху про незадовільний стан доріг.

За результатами обстеження до місцевих органів виконавчої влади та власників вулично-дорожньої мережі будуть направлені інформації щодо реального стану вулично-дорожньої мережі з пропозиціями стосовно першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках.

Також, для запобігання подальшому руйнуванню проїзної частини вулиць і доріг будуть переглянуті маршрути руху транзитного вантажного транспорту.

Контактна інформація: вул. Інститутська, 29А, м. Київ тел. +38(044)254-9160.
адреса для листування: вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 0160, info@sai.gov.ua

  Управління безпеки дорожнього руху
ДПД Національної поліції України


Звертаємося до мешканців Стрийщини! Є проблеми на дорогах – надавайте фото-відео, точну адресу проблемних ділянок дороги. Підготуємо відповідні звернення в Поліцію, комісію по безпеці руху. Копії відправимо в Управління безпеки дорожнього руху ДНД Національної поліції України. (Голова клубу Вело-Стрий О.Сікора).

Підготували запити:

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь