Навчання в Народному домі

17.10.2016р. Нарешті отримали відповідь на свій запит. Листування ведеться вже два роки. Суть питання: включити нашу громадську організацію в список організацій, якім дозволено займатися в малому залі Народного дому згідно з затвердженим розкладом. Такий список висить біля чергового. Цей список затверджується на сесії міської ради.  Туди включені навіть організації, яких нема в реєстрі юстиції. Але то таке.

По включенню нашої організації в список ми спілкувалися з депутатом. Відповідь була – та які проблеми, все зробимо. Був офіційний лист в міську раду, було піднято особисто питання на засіданні комісії, на якій був присутній п. Бойко Б., який сказав, що це не проблема. Потім особисто зустрічалися з п. Бойко Б. в кабінеті і він підтвердив, що ніяких проблем. Виносимо на сесію, затверджуємо, надаємо вам графік, коли можна займатися з дітьми в Народному домі.

Розуміючи, що є багато громадських організацій і приміщень в Народному домі (власності мешканців Стрия) мало, ми вирішили звернутися з проханням надати нам можливість займатися раз на тиждень дві години з дітьми. Коли є графік, нам зручніше планувати свою роботу. А направляти запити про надання можливості проведення занять у загальний відділ виконавчого комітету, чекати місяць відповідь (по закону), потім планувати заняття, збирати людей дуже не продуктивно.

Ура. Є відповідь. Проведена велика робота. Влада запросила багато організацій, чи є у них вільні приміщення для оренди. Вони з радістю відповіли що нема. Для чого нам вислали ці відповіді ми не знаємо!

Резюме: «проводити діяльність вашої громадської організації «Вело-Стрий» в Народному домі м. Стрия неможливо, позаяк на даний час немає вільних приміщень».

Можливо ми багато запитів писали  про діяльність Народного дому, можливо ми багато запитів пишемо про стан доріг, дорожніх знаків в місті, можливо ми не вчасно задали питання, де 100 тис, які виділені на проведення дня міста? Ні, це просто совпаденіє.

Робота продовжується. Як що нас хтось захоче прихистити, то будемо дуже вдячні. За це навіть покатаємо на велосипеді.

Документи

Опубліковано у збори | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь