Небезпека вул. Зелена

 Проект «Стрий-безпечне місто» – вирішення проблем виїзду пожежних машин по тривозі.

Виконуючи рішення Громадської ради при Стрийському МВ ГУМВС по наведенню ладу на дорогах 26.01.15 р. ми обстежили вулицю Зелена. Основна проблема – обмежений виїзд пожежних машин по виклику. Вулиця Зелена постійно заставлена машинами (не зважаючи на встановлені знаки 3.34 «Зупинку заборонено»), на дорозі іде стихійна торгівля, на проїжджу частину виставляють ящики і  різні предмети. Були випадки, коли пожежні машини десятки хвилин пробирались через ці завали. А в цей час палали будинки.


В рамках своїх статутних зобов’язань
по організації безпечного руху роверистів, безпеку пішоходів і жителів міста ми постійно оглядаємо проблемні дільниці, фотографуємо і передаємо інформацію відповідальним особам.

 

      Результати спільних дій. Після того, як голова громадської ради виступив на телебаченні – є прогрес. Машина, яка роками стоїть на пішохідному переході, стоїть в 5 метрах. Тепер там вільний проїзд, водії бачать пішоходів, пішоходи бачать машини і безпечно переходять дорогу.

Біля магазину Щирецькі ковбаси на дорозі встановили залізні трикутники для обмеження паркування. Вночі їх взагалі не видно. Ми зайшли в магазин, спитали у продавців за цю конструкцію. Вони відповіли, що це не їх, вони нічого не знають. Вже сьогодні ми побачили, що конструкцію майже прибрали. Вони не створюють загрози руху.

     Особиста зустріч з начальником ДПРЧ. 30.01.2015 року голова нашої громадської організації особисто зустрічався з начальником ДПРЧ майором Дяків Роман Степанович. Ми розмовляли за стан дороги по вулиці Зеленій, пожарні гідранти, про можливості під’їзду до будинків. Багато мешканців встановлюють шлагбауми, вкопують стовпці, риють канави. Дяків Р.С. просив звернути нашу увагу на стан ліфтових шахт. Туди мешканці скидають сміття, від недопалків воно загорається. А шахта – це труба. Горить внизу – а задимлення на верхніх поверхах. На цю тему будемо розмовляти з ЖЕКами.

     Ми думаємо, що тільки спільними зусиллями ми наведемо порядок на дорогах. А в подальшому і відповідні служби будуть виконувати свої обов’язки.

Директор центру ГО «Еко-Турист»,
Член Громадської ради при Стрийському
МВ ГУМВС України у Львівській області.      О. Сікора

Скачати

Опубліковано у Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь