Обстеження залізничних переїздів в Стрийському районі (фото-відео)

13.04.2017 продовжила роботу комісія, яка перевіряла стан залізничних переїздів Стрийського району. Директора клубу «Вело-Стрий» Олександра Сікора знову запросили прийняти участь в комісії.

У впродовж дня були перевірені всі переїзди. Особливу увагу комісія звертала на роботу сигнальної апаратури, освітлення, стану дороги як на під’їзді, так і на самому переїзді.

Основні недоліки, які ми побачили, це дорожні знаки по-вигорали на сонці, вони не завжди правильно встановлені по висоті. Запропоновано їх кріпити на залізних опорах, а не на дерев’яних стовпчиках. Всюди є крадії і це для них легка здобич.

Наш клуб взяв на себе фото-відео фіксацію порушень і друк фотографій для зручності в роботі.

Нам сподобалося відношення всіх членів комісії до проведення обстеження. Уважно вислуховували зауваження інспектора поліції Василя Паленичка, записували, просили дати пораду як краще зробити. Були представники комунальної служби Моршина, дорожніх служб. Видно, що люди люблять свою роботу і дбають за нашу безпеку.

Після проведення обстеження складено акт і видані приписи посадовим особам на усунення недоліків.

Дякую всім за співпрацю. Ці документи ми передамо в Громадську Раду при Стрийській РДА для подальшої роботи в напрямку безпеки руху в районі. В жовтні повинні бути громадські слухання про стан утримання доріг у Стрийському районі.

ВСІ ФОТО


Опубліковано у Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь