Ось і завершились аматорські велоперегони по пересічній місцевості (крос-кантрі) в Моршині

Ось і завершились аматорські велоперегони по пересічній місцевості (крос-кантрі) в Моршині. Вчора для учасників велоперегонів була організована велоекскурсія по курортному містечку, під час якої роверисти почули невідомі факти з історії Моршина та відвідали цікаві об’єкти. На завершення була смачна вечеря на березі Лісового озера, яку доповнили своїм чудовим співом Юрій та Роман Янківи.

А сьогодні 4.10.2015 понад 30 учасників з Моршина, Стрия та Стрийщини змагались з перегонів по пересічній місцевості на своїх двоколісних конях. Думаю, чудові емоції отримали всі учасники, а переможці ще й отримали нагороди!

Хочеться, щоб такі велоперегони стали в Моршині традиційними!

Хочу подякувати стриянам: Олександру Сікорі, Денису Хвостікову Юлії Бойко та польському товариству ім.К.Макушинського за ідею, організацію та нагороди; депутатам Львівської обласної ради Богдану Сидораку та Всеволоду Біласу за призи та допомогу в організації. Окрема подяка Андрію Федірко, Мар’яні Магас, Тарасу Михайлишину, Руслану Гульчію, о. Івану Пецюху, Геннадію Юкшинському, ТРК “Простір”, підприємцю Володимиру Ліснічуку і дружині Ірині(що терпіла і допомагала) за сприяння в підготовці та проведенні велоперегонів в Моршині. Разом-ми сила!

Опубліковано у велосипедні, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь