Парковка вул.Народна

Вул. Народна, 25.08.2016. Цей водій був збентежений і не розумів, чому його автомобіль фотографують. Він навіть не здогадувався, що порушував 4 пункту ПДР.

15. ЗУПИНКА І СТОЯНКА

15.5. Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів.

15.9. Зупинка забороняється:

ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз’їзд або об’їзд транспортного засобу, що зупинився;
и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

15.10. Стоянка забороняється:

д) у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;

Тут є вина водія та посадових осіб, яки нанесли розмітку (яка вже не відповідає нормам ДСТУ – вся стерта). Розмітка вводить в оману водіїв, а розмітку робив фахівець, який мабуть не їздить на автомобілі. Така постановка автомобілів на вул.. Народна перешкоджає проїзду спеціальних автомобілів  і створює небезпеку для мешканців.

Був депутатський запит по цю ситуацію. Відповідь «Ваші пропозиції  будуть розглянуті  на черговому засіданні міської комісії по безпеці руху». Вже і не чекаємо. Пройшло 8 місяців. Комісія мабуть не збиралася.  Пишемо в поліцію повідомлення про небезпеку.

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь