Подорож Стриян по містам України

21 червня 2015 року до нас підійшов стриянин і поділився своїми планами. Він з другом вирішив на роверах об’їхати великі міста України.  Зі своєї сторони ми пообіцяли мандрівникам інформаційну підтримку в мережі інтернет.

Роверисти пообіцяли висилати короткі повідомлення і фото зі свого маршруту. Ми будимо цю інформацію розповсюджувати.

Якщо ви бажаєте допомогти мандрівникам: напишіть про це в мережі інтернет. Можливо  дасте пораду, що подивитися в місті, де вони будуть, дасте контакти місцевих роверистів чи своїх друзів. Вони знаходяться в автономному плаванні, ночівлі передбачені в наметах. Якщо ви захочете допомогти ім. матеріально – ми думаємо, що вони не відмовляться Улыбаюсь

Група Фейсбук,  Група ВКонтакті


Я (Микола Марущак) 15 років проживав в смт Добротворі, закінчив там 9 класів, займався там веслуванням, закінчив муз. школу. Переїхав в с.Нежухів в червні 2011 року тут закінчив 10 11 клас і поступив в Стрийський коледж на механіка.

Почав захоплюватись мандрівками зовсім недавно а саме 9 травня 2014 року був мій перший похід на гору лопату хоч він був зовсім не глобальним але я встиг влюбитися в красу Карпат і після того походу я вже не міг просто так сидіти в дома мою походи ускладнювались з кожним разом і тривалість їхня все збільшувалась і збільшувалась.

А от вже цього року моя пристрасть до мандрівок зовсім не пропала але вже хотілось чогось нового і виникла ідея об’їхати всі обласні міста України до Дніпра.

Друг мій Маслій Максим проживає в смт Добротвір навчається в Львівському Університеті імені франка в дитинстві також займався веслуванням, він також ходив зі мною в гори і обїздив безліч міст на велосипеді які росташовані неподалік від смт Добротвора


 це відео з одного мого походу горами)

21.06.2015

Ось, що є в моєму рюкзаку

 

 

22.06.2015

проїхали 136 км, були дуже довго в франківську моя подруга поводила нас де тільки можна завтра нас чекають Чернівці)

Опубліковано у мандрівки. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь