Повернення. Марко вперше ступив на Рідну Землю.

11 годин в небесах над Китаєм, Казахстаном, Кавказом та Чорним морем – і ми вдома, а Марко вперше ступив на Рідну Землю.
Переліт був досить легким, приємним та комфортним. Проте нас трохи розбив час, бо ми летіли на 5 годин назад, від того нині з температурами. Проходимо акліматизацію. 
Fly UIA та їхня програма “Благодійна ініціатива МАУ” допомогли нам не лише з безкоштовним перельотом в Україну, а й з безкоштовним перевезенням всього нашого багажу! Загалом ми везли шість пакунків багажу, три з яких надгабаритні. Тож ми ще раз дякуємо МАУ за неймовірну допомогу! А окремо – дівчатам Khrystyna Gankevych, працівниці МАУ, яка й організувала наш переліт; Nadya Pereviznyk, яка розпочала всі домовленості з МАУ та організувала прес-конференцію в аеропорту; Anna Hutsol, яка допомагала; Tatiana Iarosh, прес-аташе аеропорту Бориспіль, яка першою нас зустріла й ми одразу розслабились, бо від її посмішки віяло такою легкістю…
Дякуємо також всім друзям, знайомим та ЗМІ, що нас зустрічали! Це був неймовірно приємний момент для нас!
З одного боку ми ще й досі не можемо повірити, що вже вдома. А з іншого, таке враження, що цих трьох років в дорозі наче й не було ))
Марко вже встиг скуштувати українських страв, йому вони дуже сподобались. Також припали до душі абрикоси, черешні та смородина.
Зараз прихворіли. Відмінили всі зустрічі та зйомки, вибачайте! Вибачайте й ті, кому замало часу приділили в аеропорту.
Ще хочу подякувати Людмила Юрченко, нашій чудовій кумі та прекрасній мамі п’ятьох неймовірних діток. Ми поки в Щасливому, гостюємо в Юрченків. Через кілька днів, як одужаємо, думаємо зробити посиденьки десь на природі. А потім вирушаємо на Захід, в рідні краї.
Одним словом – ДЯКУЄМО всім, хто з нами! “Двоколісні хроніки” не припиняються, адже тепер будемо відкривати нову країну для Марка – Україну!

Джерело

Опубліковано у мандрівки | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь