Пожежа на Стрийському сміттезвалищі 25.04.2017 (фото-відео)

До нас звертається багато мешканців з питанням, яке хвилює всіх стриян – стан сміттезвалища.  У світі всіх подій, публікацій в пресі та в інтернеті мешканці переживають за свої родини, здоров’я своїх дітей.

25.04.2017 р. наш Зелений патруль виїхав в район сміттезвалища, щоб самім побачити його стан, зробити фото і відео документування.

Що ми побачили? Шлагбаум на вході перенесли набагато вперед, і тепер машини проїжджають з лівої сторони через підприємство, яке щось варить в бочках і звідтіля іде їдкий дим.

Ми об’їхали всю ділянку по периметру. До сміттезвалища іде багато доріг, по яким можна вільно завозити сміття, обминаючи головний пост.

З лівою сторони прямо на самому сміттезвалищі живуть люди. Сушиться білизна. Група людей з возиком направлялася в місто. Ці люди живуть там давно, всі про це знають: міська влада, поліція, санстанція. Можливо їм потрібна якась допомога, якщо вони там з дітьми? Що скажуть соціальні служби?

З правої сторони іде розвантаження сміття, працює трактор. І в тому місті є багато вогнищ. Іде дуже їдкий дим. Вітер несе його на села та на місто. Дихати нічим.

При пожежі сміття може вигорати з середини і тракторист, який розрівнює сміття може провалитися та загинути.

З листів, які ми отримували з СЄС нам повідомляли, що цей полігон вже закритий, потім його розпорядженням знову відкривали.

А зараз стоїть питання прийому сміття зі Львова. Ми думаємо, що спеціалісти розберуться з ситуацією та нададуть експертний висновок.

Місця вогнищ

Ми посилаємо повідомлення про пожежу на сміттезвалищі в Стрийську міську раду та головне управління з надзвичайних ситуацій у Львівській області.


Запрошуємо до співпраці велосипедистів та активних громадян.

Повідомляйте про пожежі, сміттезвалища, поламані (відсутні) дорожні знаки, дощоприймальні решітки.

Опубліковано у Безпечне місто, Екологія, Зелений патруль | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь