Про нас

  Головною метою організації є сприяння розвитку активного довголіття людей, розвиток зеленого туризму, вело-транспорту, споживанню екологічно чистих продуктів і захист довкілля.

Спочатку був “ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті”, якій ми зареєстрували в 2013 році і він почав успішно працювати. Ми проводили активну роботу по захисту довкілля, організовували виїзди на природу, приймали участь в різноманітних заходах (Львів, Полтава, Яремча, Стрий), перемагали і брали гранти. Ця організація була зареєстрована в міністерстві юстиції через повідомлення.  Згодом нам стали потрібні рахунки в банках, щоб приймати участь в партнерських програмах і грантах. У нас з’явились нові ідеї, розширилась сфера діяльності.ВелоКлуб Стрий-Ровер-Сіті лого

 

На своєму засіданні  ми вирішили зробити нашу організацію як юридичну особу. У зв’язку з тим, що закон не дозволяє робити перереєстрацію громадських організацій в юридичні особи, було прийнято рішення створити ГО «Екологічно-туристичний еко-туристпросвітницький центр Здоров’я» із статусом як юридична особа. Після її реєстрації всі бажаючи ВелоКлубу “Стрий-Ровер-Сіті” можуть стати учасниками гуртка RowerowyStryj, Eco-Tourist або інших.В організацію Еко-Турист ми додали більше напрямків роботи: науково-аналітична, творча, пропагувальна і освітня, культурно-виховна, історіко-краєзнавча, спортивно-туристична, природознавча і екологічна, правозахисна, виробничо-комерційна.

Тепер ми маємо свою печатку, рахунки в банках, можемо засновувати засоби масової інформації, заключати договори, залучати спеціалістів для виконання своїх статутних зобов’язань.

Організація «Екологічно-туристичний просвітницький центр Здоров’я» є правонаступником організації “ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті”.

Вся інформація з сайту www.StryiRoverSity.Lviv.ua, вся документація передається ГО Еко-Турист для продовження роботи.

Всі наші партнери повідомляються про реорганізацію нашої громадської організації.

Оформление сайта.

Информация на сайте будет подаваться на разных языках: украинский, русский, польский, английский. Наши посетители и партнеры с разных стран мира и мы всегда понимаем друг друга.

Информация, которая перенесена с других наших сайтов публикуется на языке оригинала этого сайта.