Історія заснування “ВелоКлубу “Стрий-Ровер-Сіті”

Установчі збори

У середовищі громадських діячів вже давно обоговорювалася ідея створення велоклубу з метою системно та організовано відстоювати свої права (права роверистів))) і допомагати жителям та місту, а також формувати відповідну культуру в суспільстві, щоб стати містом більш екологічно чистим, безпечним, зручним та прикольним))).

А може і стати велисипедною столицею України – тоді ми будемо містом, яке вперше в Україні щось таке зробило на що варто приїжджати та дивитися))). А чому ні, ми є першими у багатьох питанях-вивісили український прапор, ми першими створили (відродили) кредиту спілку, ми першими системно беремося відроджувати кооперацію.

У червні 2013 року на спілці громадських організацій “Новий Стрий” було оголошено про ініціативу створення велоклубу. Товариство радо підтримало цю ідею. Було доручено п.Петру МАКОВСЬКОМУ почати організаційний процес. 24 серпня 2013 року із ініціативи депутата міської ради Ростислава ЛЕНІВА було організовано велопробіг вулицями м.Стрия із нагоди 22 річниці Незалежності України. Це була дуже файна організація та й учасників було більше 50. Ось тут повідомлення із його сторінки

У цей день біля СШ № 9 було оголошено про ініціативу створення велоклубу “СТРИЙ-РОВЕР-СІТІ”.

А ось тут декілька прикладів- як це там, куди ніби прямуємо всією країною-ЄВРОПА  (відео) фото

Підтримуючи гасло Українського Католицького Університету – “Візьми і зроби” ми не йдемо до Європи, ми їдемо на веліку)))

Приєднуйтеся! Слава Україні!   З повагою, Петро МАКОВСЬКИЙ

20 вересня 2013 р. – Установчі збори

На установчі збори, які відбулись за адресою м. Стрий, вул. Січових Стрільців 10, кафе Бункер прибуло більше 10 осіб.

 

На засіданні був прийнятий статут, Вибране правління, Голова правління, Ревізор. Затверджено план робіт.

Дивитись всі фото

Відео репортаж на місцевому телебаченню.

Фотогалерея

Організація “ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті” реорганізована в ГО Екологічно-туристичний просвітницький центр Здоров’я.