Стрийське Поле Надії

Поля надії – це всесвітня акція, яку в 1957 році в Англії започаткував та розпочав Фонд Marie Curie Cancer Care (Фонд Марії Склодовської-Кюрі допомоги онкологично хворим людям).

Метою Фонду є допомога та підтримка помираючим на онкологічні захворювання людям. Щорічно 6 жовтня – у Всесвітній день госпісної і паліативної допомоги – тисячі людей в цілому світі висаджують перед державними інституціями, лікарнями, школами, в скверах та парках жовті нарциси – мис вол життя і надії. Весною відбувається широкомасштабна акція метою якої є збирання коштів для онкологічно хворих людей та госпісів. Кожний небайдужий в замін за відкрите серце та свою пожертву отримує квітку жовтого нарциса або ії символ.

В 1998 році ця акція розпочалася в Польщі і триває до сьогоднішнього дня, бере в ній участь понад 40 польських міст.

В 2014 році з ініціативи КПЦ ім.. К. Макушинського до участі у всесвітній акції «Поля Надії» долучається громада міста Стрия та Стрийського району. Проходитиме акція під назвою «Стрийське Поле Надії».

Всесвітня акція «Поля надії» щорічно буде проходити під час Пасхальних Свят, тиждень перед Вербною Неділею будуть проводитися майстер класи з виготовлення жовтих нарцисів, які у Вербну неділю будуть прикрашати вербу кожного доброчинця, учасника акції.

План заходу:

2.04.14; 09.04.14. від 16 до 18 год. виготовлення квітів в приміщенні Центру Євроінтеграції м. Стрий вул. Львівська 106

5.04.14. від 12.00 год – висадження квітів, сквер біля міської поліклініки, вул. Шевченка 43

Запрошуемо роверистів клубу і всіх бажаючих прийняти участь в акції.

ca. 1898 — Marie Curie — Image by © Underwood & Underwood/CORBIS

 

 

Онкологічний центр, інститут Марії Склодовської-Кюрі

Марія Склодовська-Кюрі (біографія)

 

 

 

 

 

Документи