Велофорум-2014 у Львові

Про конференцію

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

У 2013 році “Велофорум” відбувся у Полтаві, де зібрав 72 учасники. У попередні роки конференцію приймали Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк. Цьогоріч організатори очікують близько 100 учасників та доповідачів.

Організаторами “Велофоруму” виступають громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ), громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Львівська міська рада (м. Львів).

Конференція “Велофорум-2014” співфінансується Європейським Союзом, Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”.

Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнером проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейською федерацією велосипедистів (Брюссель).

Джерело.


В роботі конференції приймають участь голова організації, директор Еко-туристичного центру Олександр Сікора і член правління Ірина Сікора.

З програмою конференції можна ознайомитись по посиланню

Як це було у 2013 році в м. Полтава.


 

11-12 жовтня 2014 р.

Фотогалерея