Проведення акції “Стрийське Поле Надії”

З ініціативи Культурно-просвітницького Центру ім. Корнеля Макушинського у Стрию стартувала акція «Поле Надії», яка є всесвітньою і бере початок з Англії, де в 1957 році її започаткував Фонд Marie Curie Cancer Care (Фонд Марії Склодовської-Кюрі допомоги онкохворим людям) з метою допомоги та підтримки помираючим на онкологічні захворювання.

Щорічно 6 жовтня – у Всесвітній день хоспісної і паліативної допомоги – тисячі людей в цілому світі висаджують перед державними інституціями, лікарнями, школами, в скверах та парках жовті нарциси – символ життя і надії. Весною відбувається широкомасштабна акція з метою зібрати кошти для онкохворих людей та хоспісів. Кожний небайдужий за відкрите серце та свою пожертву отримує квітку жовтого нарциса або ії символ.

Цьоогріч до участі у всесвітній акції «Поля Надії» долучається громада міста Стрия та Стрийського району. До речі, Стрий став першим містом в Україні, де її започатковано і проведено. 5 квітня, поруч із міською поліклінікою (вул. Шевченка, 43) у сквері відбулося офіційне представлення та відзначення партнерів акції (серед яких і Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце») й під оплески учасників дійства – висадження жовтих нарцисів. А символічна табличка у національних кольорах засвідчила, що саме тут від нині «Стрийське Поле Надії»

Зазвичай Всесвітня акція «Поля надії» щорічно проходить під час Великодніх свят. Напередодні Вербної неділі проводяться майстер-класи з виготовлення жовтих нарцисів, які прикрашатимуть вербу кожного доброчинця, учасника акції. Зокрема, 9 квітня з 16.00 до 18.00 год. проходитиме виготовлення квітів в приміщені Центру Євроінтеграції (м. Стрий, вул. Львівська, 106).

Акція тільки стартувала та вже згуртувала навколо ідеї багатьох людей. Координатор проекту Тетяна Бойко запрошує усіх, хто зацікавиться до співпраці, щоб «Стрийське поле надії» цвіло та давало реальні плоди допомоги, тим заради кого його засіяли.

Джерело “Благодійний фонд Олега Канівця”

Фотогалерея

Опубліковано у Різне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь