Проведення правового квесту “Я знаю свої права”

24 березня Стрийський відділ поліції спільно з педагогами та відділом освіти Стрийської міської ради організовуємо проведення правового квесту «Я знаю свої права». Запрошуємо на партнерських засадах до участі у проведенні заходу громадські організації та меценатів.

Ідея проведення правової вікторини саме у формі квесту, яка належить вчителю правознавства школи № 7 Світлані Рубан, сподобалась і вчителям, і нам. Сподіваємось, що і школярі теж з задоволенням приймуть участь у цьому заході. Адже мета цієї гри – розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях та керуватися набутими знаннями.

Отож коротко про правила гри. Кожну команду (учні 9-10 класів в кількості 5 чоловік) супроводжує капітан та інструктор. Разом з капітаном команди вирушають на старт, де отримують мапу квестової зони із відміченими пунктами-зупинками. Всі команди проходять ті ж самі пункти, але йдуть до них різними маршрутами, зустрічаючись лише на старті та на фініші. На «зупинках» учасників чекають агенти (авторитетні фахівці права). Щоб потрапити на зупинку та почати виконувати завдання команда має відгадати ключове слово. Переможцем стає та команда, учасники якої першими пройдуть усі «зупинки», виконають завдання агентів і координатора, якомога швидше дістануться фінішу та зачитають ключове слово, яке вони складуть з отриманих букв. Ще команди отримають домашнє завдання і .. ще багато-багато цікавого…

Запрошуємо до участі та співробітництва меценатів і партнерів. До речі, громадська організація «ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті” » погодилася долучитися до проведення заходу: однією з зупинок на квесті будуть «Правила дорожнього руху».

Ольга Марцинюк

Опубліковано у безпека дитини, змагання, квест, конкурси, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь