Різдвяний фестиваль коляди-2015

25.01.2015 р. на запрошення одного із організаторів Різдвяного фестивалю коляди ми були свідками чудового виступу дітей. Дякуємо організаторам, дякуємо спонсорам і благодійникам. Дійство проходило в селі Дуліби, Стрийського р-ну, Львівської обл.

Участь еко-вертепу із Кавська у різдвяному фестивалі у с. Дуліби

25 січня 2015 року у с. Дуліби, Стрийського р-ну відбувався V Різдвяний парафіяльний фестиваль родинної коляди та вертепів “Іде звізда чудна”. У цьому фестивалі взяв участь і еко-вертеп парафії прп. Параскеви с. Кавське, що складається із дітей та молоді катехитичної школи ім. о. Єремії Ломницького. Серед численних учасників фестивалю, зокрема чотирьох вертепів, вертеп нашої парафії дав прекрасний виступ, який мав в основі сценарій еко-спрямування, підготовлений Бюро екології УГКЦ.

Для учасників вертепу це була не лише чудова нагода представити численній публіці різдвяного фестивалю свою працю кількох тижнів репетицій, а й донести правду про Воплочення Спасителя для всього створіння парафіянам с. Дуліби.

На завершення кількагодинного фестивалю, еко-вертеп дістав грамоту і грошову премію за участь у цьому чудовому дійстві на прославу новонародженого Христа з рук організатора фестивалю, о. Ігора Задерецького, адміністратора парафії св. Юрія с. Дуліби, Стрийської єпархії УГКЦ.                   Джерело

Всі фото

Опубліковано у свято | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь