Сформовано новий склад Громадської ради при РДА та обрано її керівництво

11 квітня 2017 за участю голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Участь у роботі установчих зборів взяли представники 14 інститутів громадянського суспільства, які попередньо подали відповідні пакети документів, а також представники райдержадміністрації. На початку засідання голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив на тому, що одним з найбільш важливих кроків щодо вирішення питань життєдіяльності району має бути конструктивний діалог між владою і громадськістю. Тому роботу райдержадміністрація організовує так, щоб при вирішенні проблемних питань громад забезпечити ефективну взаємодію з громадськістю, залучити її до реалізації тих чи інших завдань. Він запевнив, що райдержадміністрація готова до діалогу з Громадською радою та побажав присутнім гарної роботи.

Про діяльність Громадської ради при РДА попереднього складу розповіла присутнім її голова Ірина Поліщук. У першу чергу вона відмітила хорошу співпрацю теперішнього керівництва райдержадміністрації з Громадською радою, розповіла про спільну роботу над вирішенням важливих проблемних питань району. Вона побажала новому складу ГР успіхів та втілення усіх планів та задумів.

Ініціативна група, яка організовувала підготовчу роботу з проведення засідання, забезпечила в повному обсязі виконання поставлених перед нею завдань: призначила дату проведення зборів, їх порядок денний; провела прийом та реєстрацію документів від ІГС; сформувала відповідно до отриманих заявок список учасників установчих зборів, запросила представників ІГС на засідання установчих зборів.

В ході зібрання було сформовано новий склад громадської ради, куди ввійшли 14 представників інститутів громадянського суспільства району. Вітаючи новообраний склад Громадської ради, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький відмітив, що Стрийщина є лідером серед інших регіонів в плані громадської активності. Він висловив надію, що разом з громадськими активістами влада буде робити все, щоб Стрийський район був одним з кращих в області.

Після установчих зборів відбулося перше засідання новоствореної Громадської ради, на якому було обрано керівний склад дорадчого органу. Головою Громадської ради став Юрій Комарницький (Асоціація регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»), його заступником – Олександр Сікора (Еколого-просвітницький туристичний центр «Здоров’я»), секретарем – Назар Фомін (ГО «Молодь Стрийщини»).

«Переконаний, що завдяки активній громадянській позиції усіх представників інститутів громадянського суспільства, Громадська рада при Стрийській райдержадміністрації буде дієвим механізмом контролю і співпраці на користь громади», – підкреслив у своєму виступі новообраний голова Громадської ради Юрій Комарницький.

Наступне засідання Громадської ради, на якому створять відповідні робочі органи та обговорять план роботи, заплановано провести вже 26 квітня.

Офіційна сторінка ГР

Джерело

Опубліковано у збори | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь