Стан ДТП в м. Стрий

Увага роверисти.

По даним ДАЇ УМВС 25 січня 2015 року на вул.. Сколівська трапилось ДТП за участю велосипедиста. Чоловік травмований, отримав перелом двох плечових кісток. Хто знає цю людину – дайте контактні дані, в якій лікарні знаходиться. Можливо йому потрібна наша допомога (в тому числі і юридична).

Нагадуємо!!! Роверист є учасником дорожнього руху і повинен виконувати всі пункти правил дорожнього руху. Обов’язково мати світлоповертачи.  В темну пору доби бажано одягати яскравий одяг.

Від Стрийського МВ ГУМВС України у Львівській області надійшов лист з даними про стан дорожньо-транспортних пригод в місті та районі.

Всього ДТП ДТП з потерпілими ДТП з матеріальними збитками Звернулись по медичну допомогу
2012 11 8 (4 загинули) 3 1 дитина (інші доросли)
2013 10 8 (1 загинув) 2 2 дитини (інші доросли)

 

Більшість подій трапились у темну пору доби.

Велосипедисти порушували Правила дорожнього руху пункти 1.3; 6.2; 6.6.

1.3. Учасники дорожнього руху зобов’язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

6.2. Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим та світлоповертачами: спереду – білого кольору, по боках – оранжевого, позаду – червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).

6.6. Велосипедисту забороняється:

а) керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);

г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;

ґ) їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);

д) перевозити пасажирів на велосипеді (за винятком дітей до 7 років, які перевозяться на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками);

е) буксирувати велосипеди;

є) буксирувати причеп, не передбачений для експлуатації з велосипедом.


На даний час ми плануємо організувати навчання правилам дорожнього руху як дорослих, так і дітей. Для цього будуть залучатися фахівці МВС і волонтери центру.

Стрийський МВ  ГУМВС йде нам на зустріч і готовий надавати допомогу і підтримку в даній ініціативі. Будуть залучені відповідні фахівці та методичні матеріали. Так само планується спільна робота в школах з вивчення правил дорожнього руху.

Особливу підтримку нам надає помічник відділу зі взаємодії з  громадкістю – майор міліції Ольга  Марцинюк.

Приклади, як їздять велосипедисти в місті

Опубліковано у Безпечне місто, ДТП. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь