Тиждень з велотуризму у Львові

Вперше Європейський тиждень велосипедного туризму відбудеться в Україні. Його маршрути пролягатимуть територією Львівської області, зокрема крізь державний заповідник Розточчя, Яворівський національний природний парк та пам’ятки архітектури, серед яких дерев’яні церкви в місті Жовква та селі Потеличі, що внесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тиждень з велотуризму пройде з 12 до 19 липня 2015 року. Велосипедні траси для учасників заходу проходитимуть територією Жовківського, Кам’янка-Бузького, Сокальського та Яворівського районів, в основному, сільською місцевістю, дорогами з неінтенсивним автомобільним рухом, придатними для проїзду на велосипедах.

Президент Львівської обласної федерації спортивного туризму, секретар оргкомітету Тарас Пахолюк розповів, що в день  урочистого відкриття тижня велотуризму на вулицях Жовкви відбудеться вело парад, після якого учасників запросять на екскурсію містом. Наступні дні велотуристи матимуть змогу позмагатись на трьох маршрутах, підготовлених організаторами. У передостанній день велоучасники рушать до Львова великою колоною у супроводі ДАЇ.

Голова  облдержадміністрації Олег Синютка підкреслив, що цей тижневий захід є чудовою можливістю для промоції Львівщини серед євпропейців, як комфортного місця для відпочинку. Крім того, за його словами, реалізація таких проектів веде до покращення інфраструктури у регіоні.

ПРОГРАМА заходу доступна за посиланням: /upload/Documets/Presentation_ECTW_2015_05.03.2015.ppt

Довідка:

Відповідно до підписаного у 2012 році Меморандуму між Львівською облдержадміністрацією, Європейським Союзом Велосипедного Туризму та Комісією з велосипедного туризму Федерації спортивного туризму України у м.Жовкві з 12 по 19 липня 2015 року відбуватиметься ХІ Європейський тиждень велосипедного туризму «ECTW – 2015».

Європейський тиждень велосипедного туризму проходить кожного року в липні в одній з країн Європейського Союзу Велосипедного Туризму (UECT) або Міжнародного Альянсу Туристів (AIT). Учасниками заходу є велотуристи із 10-15 країн. Кількість учасників IX Європейського тижня вело туризму-2013 в м.Івердо (Швейцарія) становила 1476 осіб із 13 країн,  Х Європейського тижня велотуризму-2014 в м.Муртоза (Португалія) – 1190 осіб із 12 країн. Найактивнішу участь в Євровелотижнях традиційно беруть  велотуристи з Франції: у 2013 р. – 1135 осіб, у 2014 – 918 осіб. Україна під час двох останніх Євровелотижнів  мала другі за чисельністю делегації: у 2013 р. – 156 осіб, 2014 р. – 130 осіб.

Джерело інформації

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД

Опубліковано у Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь