Учаснику проекту

Графік походів публікується на нашій сторінці. (Можливі зміни). Бажаєте взяти участь – зареєструйтесь.

Перед початком походу складається: план маршруту, готується карта з підрахунком кілометражу, список необхідних речей, комплектується аптечка швидкої допомоги, уточнюються телефони рятувальних служб.

 Після того, коли вам повідомили про включення
до групи, вам необхідно:

Учасником походу можуть бути тільки члени центру,  зареєстровані учасники, які отримали інструктаж, розписалися за техніку безпеки та дотримання правил дорожнього руху і заповнили декларацію учасника. Ми не є туристичною фірмою і таких послуг не задовольняємо.

Діти до 18 років тільки за письмовою згодою (або при особистої участі) батьків (опікунів). Нагадуємо, що пересуватись по дорогам дітям дозволяється з 14 років. У всіх випадках батьки повинні подбати за безпеку дитини, надати можливі засоби захисту, навчити правилам поведінки, застрахувати життя дітей від нещасного випадку.

 При організації поїздок можливий реєстраційний внесок, який буде використовуватися для заповнення медичної аптечки, технічного набору для велосипеда (клей, камери, інструменти) і створення страхової грошової суми для забезпечення евакуації велосипедиста, оплати рятувальних служб чи інше. Кошти вносятся на рахунок центру як благодійний внесок для виконання статутних зобов’язань.


За не дотримання вимог особистої безпеки роверистами, технічний стан ровера організатори заходу відповідальності не несуть.