У Стрию поліцейські звернулися до освітян з пропозиціями щодо співпраці заради безпеки дітей

У Стрию поліцейські звернулися до освітян з пропозиціями щодо співпраці заради безпеки дітей Іван Малиш, головний поліцейський Стрийщини: «Якщо діти змалечку звикнуть виконувати Правила дорожнього руху, то в майбутньому стануть свідомими учасниками дорожнього руху». 

Нещодавно у Стрийському відділі поліції відбулася нарада керівництва відділу поліції з директорами шкіл міста, які розташовані на вулицях з активним дорожнім рухом.

Під час зустрічі мова йшла про необхідність вжиття заходів з метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участю школярів, а також про необхідність встановлення на території шкіл охоронної сигналізації та камер відеонагляду.

«Ми пропонуємо започаткувати проведення у стрийських школах профілактичного заходу « Моя безпека на дорозі залежить від мене», до якого будуть залучені працівники поліції, старшокласники, а також вчителі та батьки. Зокрема, такі спільні патрулі пильнуватимуть за тим, чи учні зранку, поспішаючи до школи, не порушуватимуть Правил дорожнього руху»,- розповів начальник Стрийського відділу поліції підполковник поліції Іван Малиш.

За задумкою поліцейських, головним завданням для учасників заходу є навчити школярів “азам” дорожньої абетки. Діти повинні чітко засвоїти, що від них самих залежить не лише власна безпека, але й водіїв та інших пішоходів.

Учасники наради також обговорили питання щодо необхідності та можливості встановлення на території навчальних закладів відеоспостереження та охоронної сигналізації.

З проханням підтримати цю ініціативу та допомогти в організації профілактичного заходу у школах Стрия правоохоронці звернулися до керівництва відділу освіту Стрийського міськвиконкому.

30/12/2015

Ольга Марцинюк

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь