В м.Моршині відбувся промоційний велопробіг

В неділю, 19 квітня 2015 року в м.Моршині відбувся промоційний велопробіг в рамках міжнародного паломницького велотуру “Духовні святині-Богу і Світу”.

Двадцять учасників велотуру відвідали храми курортного Моршина, вшанували загиблих жертв нквс на Св.Яні, відвідали джерело Матері Божої. Відрадно, що учасники велотуру отримали благословення парохів моршинських церков: о.Йосифа та о.Івана (отримавши також і подарунки від отців). Привітав учасників велотуру і Моршинський міський голова Руслан Ільницький, який також передав від міської влади подарунок владі міста-побратима Леско в Польщі: різьбленого орла. Цікаво, що орел виконаний різьбярем з Лемківщини, який після переселення з Лемківщини разом з іншими вихідцями з-над Сяну оселився в Моршині. Після відвідання запланованих велотуром об”єктів учасники велопробігу неформально спілкувались на природі, і хоч погода не радувала весняним теплом, ватра, печена бульба і чай з лісових трав не давали нікому змерзнути.

Ініціатор велопробігу, депутат обласної ради Богдан Сидорак розповів учасникам велопробігу про порядок реєстрації для участі в інших велотурах проекту, а керівник ГО “Еко-Турист” з м. Стрий Олександр Сікора подарував кожному учаснику велопробігу подарунок-світловідбивний браслет на руку від “Підгорецького маєтку”. Більше світлин можна переглянути:

Воєвода Коля.

http://voyevoda.io.ua/album724765

Фото звіт

Опубліковано у проекти, Церкви Юнеско. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь