В Стрию пройшла акція «Стрийське Поле Надії»

9 квітня 2017 р. в Стрию пройшла акція «Стрийське Поле Надії». Цей загальноукраїнський проект «Поля Надії в Україні» діє з 2015 року. Його засновник – Асоціація Польських Підприємців Львівщини (керівник Тетяна Бойко).

Поля надії – це всесвітня акція, яку в 1957 році в Англії започаткував та розпочав Фонд Марії Склодовської-Кюрі.В 1998 році в Польщі цю акцію розпочав в м. Краків Хоспіс Св. Лазаря, яка триває до сьогоднішнього дня, і бере в ній участь понад 40 польських міст.

Метою проекту є популяризація ідеї допомоги онкологічно хворим людям та привернення уваги дітей, молоді та дорослих на потреби хворих людей. Міжнародним символом надії є нарциси.

В Стрию координатором проекту є Культурно-Просвітницький центр ім.. К.Макушинського польської громади міста Стрия. (керівник Юлія Бойко).

Наша організація ГО Екологічно Туристичний Просвітницький Центр Здоров’я (керівник Олександр Сікора) вже вдруге приймає участь в акції.

Ми допомагали висаджувати квіти на ділянки по вул.. Шевченка, допомагали збирати кошти для хворої дитини, проводили роз’яснювальну роботи серед мешканців. В акції приймали участь інші громадські організації, діти, допомагав батько хворої дитини. Всі кошти будуть передані цій родині.

Всі фото

Опубліковано у Стрийське Поле Надії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь