Вело (доставка, кур’єр, реклама, заходи) в Стрию

В цей скрутний час, коли ціна на паливо постійно росте, білети дорожчають, транспортні витрати «поїдають» дохід наш клуб Вело-Стрий хоче показати, що велосипед – це ідеальний вихід з цього положення.

Для популяризації велосипеда як сучасного, екологічно чистого транспорту, якій стає все популярніше в світі ми пропонуємо розвивати такий напрям, як Вело-Кур’єр, Вело-Реклама та інш.

Цей напрям вже давно дуже популярний у світі, все більше місць України приєднуються до цього руху.  Доставка на велосипедах часто дешевше, швидше і мобільніше ніж класичні види доставок всередині міст.

Ми готові вам доказати це. Ми готові доставляти продукти харчування, медикаменти, поліграфічні матеріали, документи, листи, рахунки та інше.

Як що ви скористуєтесь нашою пропозицією і вам сподобається цей вид доставки, то ви зможете нам віддячити добрим словом або матеріальною підтримкою, перерахувавши доброчинний внесок, якій ви будете вважати за потрібним на офіційний рахунок клубу. Наша організація має статус «волонтерська організація», тому ви можете зробити внесок і в нашу скриню, кошти з якої будуть використані на подальшу роботу по популяризації велосипедного руху в нашому славному місті Стрий.

Більше інформації про Вело-Кур’єрську доставку.

Додаткова інформація 067 5518335

Наша група на Facebook

Ідеї, приклади

Перше. Можна одягнути велосипедиста в якийсь незвичайний костюм. Можливо, це буде навіть якась велика, в ріст людини лялька. Припустимо – костюм панди, або це якийсь тигр, бегемот, а може бути це буде взагалі робот або інопланетянин. Одним словом, якось виділити велосипедиста, щоб перехожі звертали на нього увагу.

На спині, грудях, голові, костюма потрібно написати рекламне послання, і елементарні – реквізити компанії (назва, номер телефону, адреса). Але тут потрібно розуміти, що ця незвичайність повинна поєднуватися з тим, чим займається компанія, з тим, що компанія продає, або які послуги пропонує. Якщо це магазин дитячих товарів, то для нього панда – відмінний костюм. Якщо це робот, ймовірно, це має бути магазин гаджетів або електроніки. Ну і так далі.

Одяг велосипедиста повинна явно вказувати на те, чим займається організатор акції. Це потрібно для того, щоб у людей відразу з’являлися вірні асоціації. Щоб вони говорили один одному «Напевно це магазин іграшок. Підемо, дізнаємося ». І у них розіграється цікавість, і вони підійдуть.

Друге. Велосипедиста можна і не чіпати. А до велосипеда можна прикріпити ряд елементів, які привертають увагу. Почати можна з щогли і прапора. Банально – щогла кріпиться до багажника, і на ній майорить прапор. Прапором служить банер, на якому і розміщено рекламне послання. Знову ж таки, – на прапорі повинна бути зрозуміла для цільової аудиторії картинка, яка відображає діяльність компанії, ну і сама реклама.

Тут же. Прапор може бути багаторівневий. Тобто на одній щоглі може розташовуватися кілька прапорів. Вони можуть бути різних кольорів, розмірів. Одним словом – потрібно зробити так, щоб це привертало увагу. Якщо це буде невеликий прапорець на багажнику, то він не викличе великого цікавості, і більшість просто не звернуть увагу. Але якщо це буде щогла висотою 3 метри, якщо на ній буде банер, розміром 2х1.5, то таке вже складно не помітити. А додайте сюди ще яскраву картинку, і перехожі, безумовно, почнуть зупинятися, розглядати, вивчати, читати.

Та й ще, прапор повинен бути двосторонній. Щоб він читався з двох сторін відповідно.

Третє. Найефективніший і ефектний спосіб – це велосипедний причіп. Грубо кажучи, – це білборд на колесах. Це не заборонено законом. Це не заважає громадському порядку і громадському руху. Тобто повноцінна рекламна рама ставиться на колеса і кріпиться до велосипеда. І велосипедна прогулянка стає ще й прокатом реклами. Таке собі поєднання приємного і корисного.


 

Вело-реклама проводиться за маршрутом і за часом, який ви вкажете.  Пересування по маршруту ви зможете контролювати особисто. Після закінчення рекламної акції кожен день на вашу пошту (по бажанню) надсилаються  контрольні фотографії.  На них ви будете бачити місце знаходження вашої реклами, а у властивостях фотографії час, коли було зроблено знімок та координати GPC.

Під час всієї вашої рекламної компанії будуть постійні повідомлення в інтернеті, в соціальних мережах.

Як що вам сподобається наша Вело-Реклама, то віддячити ви зможете благодійним внеском на рахунок нашої організації. Ці кошти будуть витрачатися виключно на розвиток вело-руху на Стрийщині. Кожен благодійник отримує письмові звіти.

Реалізовувати  вело-проект можуть  тільки учасники нашого клубу Вело-Стрий як волонтери.
Більш детальніша інформація у керівництва клубу.

Фотогалерея

Опубліковано у вело-доставка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь