Конкурс проектів – велопробіг ім. К. Новака

14 лютого 2014 р. відбулися  річні  загальні збори БФ “ФОНД ГРОМАД РІДНЯ”.

 

Наша організація “ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті” отримала фінансування для реалізації проекта «Агітаційний велопробіг ім. Казімєжа Новака по маршруту  Львів –  Стрий».

 

  Дякуємо  Благодійний Фонд за фінансову допомогу в реалізації проекта. Починаємо працювати.

Запрошуємо  членів “ВелоКлуба “Стрий-Ровер-Сіті”, волонтерів і велосипедистів інших клубів  в реалізації проекту. 


З А Я В К А

на конкурс проектів виконання програм БФ «Рідня» на 2014 рік

РОЗДІЛ І

Загальна інформація:

Назва проекту

 

Міжнародний велопробіг м. Львів – м. Стрий
ім.. Казімєжа Новака.

Пріоритетний напрямок (підкреслити) Підтримка місцевих ініціатив
Загальний бюджет проекту 7 546 гривень
Очікуване фінансування від БФ «Рідня» 5 000 грівень
Повна назва організації, ініціативної групи, що подає заявку Громадська організація “ВелоКлуб “Стрий-Ровер-Сіті”
Назва організації партнера СГО «Новий Стрий», кооператив «Віра», Культурно-просвітницький центр Польського товариства ім.. Корнеля Макушинського, Товариство культури польської землі Львівської, , громадська організація «Самопоміч», громадська організація велосипедистів м. Дрогобича
Юридична адреса 82400, Львівська обл.. м. Стрий, вул. Незалежності 172
Поштова адреса (якщо відрізняється)
Контактні телефони організації 067 5518335
Адреса електронної пошти stryiroversity@gmail.com
Керівник організації Сікора Олександр Петрович
Керівник проекту та його контакти Сікора Олександр Петрович, голова “ВелоКлубу “Стрий-Ровер-Сіті”, тел.. 067 5518335
Бухгалтер проекту та його контакти
Тривалість проекту 7 місяців


Стислий опис проекту:

 Агітаційний велопробіг по маршруту м. Львів – м. Стрий імені видатного мандрівника, польського репортера і фотографа, уродженця міста Стрия, першої людини у світі, яка самостійно двічі перетнула Африку на велосипеді відбудеться в травні 2014 року. Цей захід ставить за мету звернути увагу громадян на те, що є альтернативний спосіб пересування, якій може укріпити здоров’я, зберегти довколишнє середовище. Це довгостроковий проект, який через вело подорожі, буде знайомити людей з рідним краєм та видатними людьми.  

«_____» ____________ 2013 р.                      (підпис керівника організації)                          П.І.П. 

РОЗДІЛ ІІ – Опис проекту 

1.     Постановка проблеми.
Підвищення захворювань людей через малорухливий спосіб життя та неправильне харчування, забруднення навколишнього середовища, відсутність інформації про Стрий як про туристичне місто та видатних людей, які в ньому проживали.

2.     Мета та завдання проекту.
Популяризація здорового способу життя через велотуризм, долучити як можна більше людей користуватись екологічно чистим транспортом, відродження історичних фактів про видатних Стриян, презентувати культурний, історичний та туристичний потенціал міста.

Через велопробіг звернути увагу громадян, що є альтернативний, нешкідливий для навколишнього середовища транспорт, за допомогою якого можна зміцнити здоров’я та заощадити кошти. Показати гостям і місцевим жителям, що у Стрию є багато цікавих місць і видатних людей, що дозволить залучити більше туристів на Стрийщіну.

3.     Цільова група проекту.
Мешканці та туристи міст Стрия, Дрогобича, Моршина, Трускавця і Львова. Організації міста Стрия: СГО «Новий Стрий», кооператив «Віра», Культурно-просвітницький центр Польського товариства ім.. Корнеля Макушинського, Товариство культури польської землі Львівської, районна і міська адміністрація, відділ спорту та молоді районної та міської адміністрації, громадська організація велосипедистів м. Дрогобича, велоклуби м. Львова, громадська організація «Самопоміч», представники Польщі. Вік учасників від 14 років.

4.     Географія проекту.  Львівська область.

5.     Опис діяльності за проектом.
Для реалізації цього проекту створюється організаційний комітет, підписується угода про співпрацю з партнерами проекту та узгоджується план роботи.

За допомогою  культурно-просвітницького центра Польського товариства ім.. Корнеля Макушинського, товариства культури польської землі Львівської налагоджуються зв’язки з представниками вело клуба Польщі, готується історичний матеріал, виготовляється фотовиставка «К. Новак – видатний мандрівник».

Наш вело клуб готує слайд-презентацію по заходу і доводить до громади Стрия. Вся інформація також розміщається на нашому сайті www.StryiRoverSity.Lviv.ua, в мережі інтернет, в соціальних спільнотах, газетах, радіо та телебаченні.

Для виготовлення друкованої продукції робимо аналіз цін, проводимо тендер і долучаємо типографії, які задовольняють наші потреби ціна-якість.

Розробляються і виготовляються презентаційні матеріали: буклети, флаєра, об’яви.

Через організацію «Самопоміч» (м. Львів) долучаємо роверистів міста Львова, Польські громади. Ця організація сприяє розповсюдженню інформації через свої мас-медіа.

Ми підписуємо угоди про співпрацю на участь в заходах пункти прокату і роверови клуби Львова Веломандри http://www.velotravel.lviv.ua/  Львів-безпечне місто http://safe-city.com.ua/  Ровером по Львову http://roverompolvovu.wordpress.com/  Асоціація роверистів Львова http://velolviv.org/  Колесо Вітрів http://kolesovitriv.lviv.ua/  ………….. та клуб м. Дрогобича з чемпіоном світу

Для створення безпечних умов для проведення велопробігу долучаються служби ДАІ (через «Самопоміч» м. Львів та м. Стрий).

За допомогою спонсорів, формується аптечка швидкої допомоги (сітка аптек «Довіра» м. Стрий), проходять навчання фахівці. Ми готуємо технічну підтримку роверистів на випадок поломок, для чого залучаємо автомобіль. Виготовляються прапорці червоного кольору для забезпечення регулювань (згідно з Правилами дорожнього руху), налагоджується спеціальний зв’язок для керівників велопробігу.

По ходу маршруту Львів-Стрий роверова група проводить агітацію, розповсюджує буклети і листівки про захід ( м. Миколаїв, села

За допомогою партнерів забезпечуємо учасників питною водою, чаєм, кавою, їжею.  (узгоджуемо)

Для всіх учасників велопробігу готуємо і вручаємо пам’ятні дипломи.

Тіпографія  самостійно виготовляє сувеніри міста Стрия до даної події. (узгоджуемо)

Також ми ведемо переговори з готелями про розміщення гостей (хто остається в м. Стрий).

В м. Стрий проводимо вело змагання роверистів, молоді. За допомогою волонтерів організуємо забави для дітей. 

6. Очікувані результати (кількісні та якісні).
Мешканці наших місць будуть більше користуватися велосипедами як альтернативним транспортом для заощадження коштів на експлуатацію автомобілів та проїзду міським транспортом. Вони зрозуміють, що спорт і здоровий спосіб життя  – це альтернатива хворобам.

Висвітлення життя видатного стриянина дасть поштовх до вивчення історії рідного краю, долучить більше туристів в наше місто, що буде добре впливати на розвиток інфраструктури міста і розширенню підприємницької діяльності в цьому напрямку.

В подальшому такі заходи будуть проходити постійно по напрямкам: патріотичні, краєзнавчі, природоохоронні, видатні постаті, дитячі, інше.

7.     Інноваційність та оригінальність. Цей проект є унікальним для мешканців Стрия. Проведення агітаційного вело пробігу зверне увагу громадян на здоровий спосіб життя, на збереження екології. Він покаже, що в нашій місцевості може розвиватись туризм.

8.     Робочий план (закінченням реалізації проекту вважається прийняття організаторами конкурсу звіту про його реалізацію).

ПІДПИСНИЙ ЛИСТ

Проект  «Агітаційний велопробіг м. Львів – м. Стрий ім.. Казімєжа Новака».

Підпис особи свідчить про ознайомлення із діяльністю Благодійного фонду «Рідня», про підтримку проекту, що подає заявку на Конкурс проектів виконання програм та про свою участь в проекті (фінансову підтримку, волонтерську працю і т. ін.)

Прізвище

 

Підпис

 

 

 

 

 

Документи