Rowerowego Jamboree – Stryi

В липне 2015 року в місті Хірахама (Японія) пройде 23 збір всесвітнього скаутського руху.

Всесвітній скаутський Джемборі (англ. World Scout Jamboree) – міжнародний скаутський зліт, який організовується Всесвітньою організацією скаутського руху раз на чотири роки (запозичене у Олімпійських ігор). Щоразу проходить в різних країнах світу, де існує скаутський рух. Як правило, беруть участь кілька десятків тисяч скаутів з усього світу, віком 14-17 років (не рахуючи керівників і організаторів).

Саме слово «Jamboree» (Джемборі, Джемборі) запозичене у північноамериканських індіанців, і в перекладі з індіанського означає «зібрання всіх племен». Цим словом називають великі зльоти, на яких скаути показують своє вміння, змагаються, підвищують свою кваліфікацію, обмінюються досвідом і знайомляться один з одним. (Інформація з інтернету)

Польська спільнота роверова Afryka Nowaka вирішила прийняти участь в зльоті. Їх маршрут починається в Варшаві і закінчується в Японії. Він буде проходити етапами через різні країни. Довжина – 12 000 км.

Перший етап починається 2 січня 2015 року і 11 січня він буде проходити через місто Стрий. Роверисти планують у нас зупинитись виключно 11 січня у зв’язку з тим, що в цей день в Стрию народився видатний мандрівник, журналіст Казімеж Новак.

Потім вони рушать в Румунію, Турцію, Ірак, Іран, Узбекистан, Таджикистан, Китай і Японія.  Більш детальніша інформація………

В цей день, 11.01.15р. ми плануємо провести зустрічі, познайомитися з роверистами групи Afryka Novaka, зробити багато фотографій.

Запрошуємо всіх роверистів міста Стрия і найближчих місць. Буде цікаво. Бажаючи можуть рушити з групою на певному етапі.

Сторінка, на якій роверисти польші планують подорож – більше інформації.

Фотогалерея