Велодень “по-Стрийськи”

Стрийськи велосипедисти провели вело-свято. Було до 50 учасників з різних міст.

Свято почалося вело-парадом. Ми, у святковій ході, проїхали вулицями міста Стрий.

В 10:30 почалася реєстрація на мандрівку в село Довге. Там відбувалося свято, яке організував відділ культури Стрийської РДА та мешканці села. Кожний учасник отримав спеціальний бейдж, на якому була вказана інформація про організаторів і телефони для запитань.

Безпеку на вело-пробігу забезпечував екіпаж Стрийської поліції.

В с. Довге велосипедистів радісно зустріли, напоїли-нагодували, заспівали пісні. Перед виїздом в Стрий були висаджені дерева.

О 14:00 на площі ринок почалися спортивні змагання. В них прийняли і участь велосипедисти. Від самих юних до ……

Після змагань директор ТІЦ Стрий Олександр Сікора розіграв призи, які надали нам спонсори. Це і кредитна спілка Вигода, кооператив Віра, вело-магазин на Львівській ВелоЛайф, ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия (ТІЦ Стрий), ресторан Пастель та інші.

Самим цікавим виявився приз від ресторану Пастель. Вони надали карточки, на яких були запрограмовані порції вареників. Ніхто не знав скільки там порцій і хто їх виграє. Переможці обіцяли надати фото-звіт з ресторану 🙂 Після лотереї велосипедисти відпочили і бажаючи поїхали в мандрівку – подивитися наш військовий аеродром, а вірніше те, що від нього залишилося.

Дякуємо всім за участь, дякуємо організаторам.

Плануємо нові мандрівки. Слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах.


ПРО ПОДІЮ ПИШУТЬ В ІНТЕРНЕТІ

10 червня 2017 р. в перше в м.Стрию відбувся Велодень. Учасниками заходу були різні вікові категорії людей, а також гості з м.Львів

В програму входило поїздка до с.Довге на фестиваль “Барвиста Стрийщина”, де нас радо і тепло зустрів місцевий колектив відділу “Просвіта”, які розповіли історію заснування с.Довге, а юні таланти заспівали нам пісень.

А на згадку про цей день нашої зустрічі,висадили кущі калини на знак єдності та миру!

Роман ЛуцівЛІТЕРАТУРНО – МИСТЕЦЬКИЙ УІКЕНД «БАРВИСТА СТРИЙЩИНА» В СЕЛІ ДОВГЕ.

В рамках «СТРИЙ ОРГАНІК ФЕСТ» працівники культури директор Народного дому Анна Брижак і зав. бібліотекою Наталія Крива спільно з громадою с. Довге радо приймали учасників велопробігу, гостей мистецького уікенду «Барвиста Стрийщина». Різноманітні учасники і за віком, і за освітою, але їх об’єднювало бажання збагатитись джерелом рідного духу, серце цілющою водою окропити.
Зустріч продовжили в культурно- просвітницькому центрі села – в Народному домі та бібліотеці. Короткий історико – краєзнавчий екскурс про це мальовниче прикарпатське село, як кажуть довжини – «географічний центр Європи», провела знавець історії краю Стефанія Пилипчій, а учасники читацьких, творчих мистецьких гуртів, що працюють при НД та бібліотеці подарували гостям свій талант: і гру на скрипочці , на гітарі, і улюблені пісні, і художнє слово. Одним словом, всі насолодились талантом, що вибринів на довжанській землі, провели фотосесію і перейшли ще до одного дійства- висадили, вірніше започаткували висаджування алеї єднання – тут і калина, і бузок, і клени. Найбільше попрацювали наймолодші учасники і пробігу, і самі довжани, адже їм належить плекати висаджені деревця. А яке свято без смаколиків: тут і книжковий розмай, і пляцки по місцевому рецепту, і ароматні вітамінні напої, так і хочеться сказати: тільки тут у Довгому відкриваються у світ ворота… .

Стрийська Районна Бібліотечна Система


Всі фото  Вело-день  Всі відео Моршин-Органік-Фест

.
Опубліковано у безпека дитини, Вивчаємо рідний край, збори, мандрівки, органік-фест, Туристичне місто. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Велодень “по-Стрийськи”

  1. Пінгбек: Велодень “по-Стрийськи” | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист) | ТІЦ Стрий

Залишити відповідь