Велотур “Всі за мир”

Сьогодні, 3.09.2014 року маршрут «ВСЕ ЗА МИР» пройшов через місто Стрий (Львівська обл.).

Керівник та учасник даного проекту, голова організації «ВСЕ ЗА ОДНОГО» – Берідзе Нодар.

Інформацію про проект можна подивитися на сайті http://vse-za-mir.blogspot.com/p/blog-page_25.html

Цей проект був задуманий найвідомішим грузином в світі, людина – легенда, король мандрівників, велосипедист – екстремал, дипломат мандрівник, багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу, «Гіннеса» і «ДИВО», громадянин, спортсмен і веломандрівник світу, заслужений діяч спорту, Деспан світу від ЮНЕСКО, посол захисту природи ООН, “ЛЮДИНА РОКУ” біографічного центру США 2009 та Грузії 2002, заступник генерального директора біографічного центру Європи, інженер – кібернетик, лауреат державної премії – Джумбер Давидович Лежава. Більше інформації http://vse-za-mir.blogspot.com/p/blog-page_21.html

Ми зустрілися з Нодаром біля міської ради, поспілкувалися в Народному Домі, попили кави і Нодар поїхав далі – на Ужгород.

Повертатися назад він буде в неділю 7.09.14. Ми домовилися, що Нодар зупинитися в нашому місті, ми ще поспілкуємося і вранці він продовжить свій маршрут.

Хто бажає поспілкуватися з мандрівником, маршрут якого спланований на 10 місяців, на відстань більше 10 000 км., запланувавший  відвідати понад 80 міст, 350 населених пунктів – телефонуйте, пишіть. Подумаємо, де і як нам спланувати зустріч.

Всі фото

Опубліковано у Різне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь