Відкритий Чемпіонат більярдного спорту міста Стрий та Стрийського району “Комбінована піраміда”

Запрошуємо любителів більярдного спорту Стрийщини взяти участь у відкритому Чемпіонаті міста Стрий та Стрийського району “Комбінована піраміда”. Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюється Стрийським осередком Федерації більярдного спорту Львівської області при підтримці Сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації та відділу молоді та спорту Стрийського міськвиконком, адміністрації БК “Шаровня”.

“ПОГОДЖУЮ”
Начальник відділу
молоді та спорту
Стрийського міськвиконкому
Р.Каліцун “ПОГОДЖУЮ”
Завідувач сектором
молоді та спорту
Стрийської райдержадміністрації
О.Курило “ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова Стрийського осередку
Федерації більярдного спорту
Львівської області
С.Шохін
10 березня 2017р. м.Стрий

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення Відкритого Чемпіонату Стрийщини з більярдного спорту “ КОМБІНОВАНА ПІРАМІДА”

1. Мета та завдання.
Відкритий Чемпіонат м.Стрий та Стрийського району з більярдного спорту “Комбінована піраміда” (далі – Чемпіонат) проводиться з метою:
– популяризації більярдного спорту серед жителів міста та району, ведення здорового образу життя;
– підвищення рівня майстерності спортсменів – більярдистівСтрийщини;
– виявлення кращих з числа спортсменів для делегування на Чемпіонат Львівської області, що проводиться 25-26 березня в м.Львів.

2. Місце і терміни проведення змагань.
Чемпіонат проводиться 19 березня 2017 року. Реєстрація учасників відкрита на сайті www.llb.su та триватиме до 11-00 19 березня, жеребкування о 11-30, відкриття турніру, початок змагань – 11-30. Нагородження та урочисте закриття турніру о 19 березня по закінченню всіх зустрічей. Участь призерів у нагородженні обов’язкова.
Місце проведення – БК “Шаровня” м.Стрий, вул. Крива, 41б, тел. (068) 135 65 07

3.Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати в Суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

4. Керівництво змаганнями.
Загальне керівництво організацією та проведенням Чемпіонату здійснюється Стрийським осередком Федерації більярдного спорту Львівської області при підтримці Відділу молоді та спорту Стрийського міськвиконкому та Сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації, адміністрації БК “Шаровня”

5. Учасники змагань.
До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени аматори, які внесли благодійний внесок. Для юнаків/дівчат віком до 16 років, ветеранів старше 50 років та жінок благодійний внесок – умовний.

6. Умови проведення змагань.
Змагання проводяться за стандартною європейською схемою до двох поразок. Зі стадії плей офф – до першої поразки з вибуванням. Ігри верхньої сітки проводяться до 3 виграних партій, нижньої – до двох. Форма одягу – згідно з правилами змагань, затверджених ФБС України – однотонна сорочка, темні брюки(не джинси), жилетка, метелик (по бажанню).
Умови і порядок проведення змагань можуть бути змінені за рішенням Головним суддею за узгодженням з Оргкомітетом залежно від кількості учасників.

7. Головний суддя
Головний суддя змагань – Сергій Шохін – міжнародна категорія – м.Стрий, тел+380635861111

8. Нагородження.
Переможець турніру нагороджується кубком. Учасники змагань, які зайняли 1-3 місця нагороджуються грамотами і медалями відповідного ступеню, які надає Відділ молоді та спорту Стрийського міськвиконкому. Призери турніру (виключно стрияни) представлятимуть Стрийщину на Чемпіонаті області, відрядження яких відбудеться за кошти Сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації.

Це положення є офіційним запрошенням на змагання.
Оргкомітет.

Джерело

Опубліковано у більярд, змагання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Відкритий Чемпіонат більярдного спорту міста Стрий та Стрийського району “Комбінована піраміда”

  1. Пінгбек: Відкритий Чемпіонат більярдного спорту міста Стрий та Стрийського району “Комбінована піраміда” | Клуб Вело-Стрий (Еко-Турист) | ТІЦ Стрий

Залишити відповідь