Відповідність дорожніх знаків 7.4.1

Вже багато часу не можемо вирішити, щоб дорожні знаки привели у відповідність до Закону. В правила дорожнього руху постійно вносяться зміни і необхідно міняти знаки на дорогах.

Подали запити в Стрийську міську раду та відділ поліції. Чекаємо результат.

Стрийська міська рада
82400, Львівська обл.. м. Стрий, вул.. Шевченка 71
Комісія по безпеці руху  stryimvk@ukr.net

Копія: МВС України, Стрийський відділ поліції головного управління
національної поліції  у Львівській області,
82400, Львівська обл., м. Стрий, вул.. Драгоманова 2
Начальнику поліції підполковнику поліції Малиш І.П.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ

Звертаємо Вашу увагу на розміщення в м. Стрий дорожніх знаків з порушенням правил дорожнього руху. Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 111) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/file/text/13/f89740n1768.zip внесено зміни в Закон «Про Правила дорожнього руху».

Одна із змін – це уточнення таблиць 7.4.1., 7.4.2., 7.4.3.

7.4.1. – Суботні, недільні та святкові дні 7.4.2. – Робочі дні

7.4.3. – Дні тижня

В Стрию досі існує більше 10 таблиць старого зразка (неділя, святкові дні). Це вводить в оману водіїв, створює небезпечну ситуацію на дорогах. Поліція не може накладати штрафи за порушення таких знаків, всі їх постанови будуть оскаржені в судах.

Пройшло вже 4 (чотири) роки після внесення змін. По цьому питанню звертався депутат Картавих Г. (запит додається). Була отримана відповідь від начальника Стрийського МКПП що такий (старого зразка) знак існує в правилах дорожнього руху і він буде в подальшому використовуватися.

Просимо комісію по безпеці руху привести знаки в м. Стрий у відповідність до Закону.

Просимо Стрийський відділ поліції взяти на контроль відповідність дорожніх знаків. Про цей випадок ми Вам повідомляли листом (наш. Вих..№ 23 від.18.08.2016р.)

Додаток:1). Копія депутатського звернення Картавих Г. – 1 прим., 2). Копія листа в Стрийську поліцію – 1 прим., 3). Відповідь начальника Стрийського МКПП – 1 прим., 4). Виписка знаки дорожні – 1 прим., 5). Фото знаків – 1 прим. Всього 10 примірників

Опубліковано у безпека дитини, Безпечне місто, ПДР. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь